یونایتد تمایل دارد تا گرت بیل را به صورت آزاد در تابستان جذب کند
یونایتد تمایل دارد تا گرت بیل را به صورت آزاد در تابستان جذب کند

یونایتد تمایل دارد تا گرت بیل را به صورت آزاد در تابستان جذب کند

یونایتدفنز– در صورت فسخ قرارداد بیل با رئال مادرید، یونایتد مایل است در تابستان وی را به لیگ انگلیی بازگرداند.

 

به گزارش Sport، رئال مادرید حاضر است برای کم کردن دستمزدهای پرداختی خود، قرارداد بیل را فسخ کند. و باتوجه به هزینه زیاد او برای باشگاه آنها حاضرند از ضررهای خود بکاهند و به او اجازه دهند با قراردادی آزاد این تیم را ترک کند.


بیل در حال حاضر دستمزدی ۱۷ میلیون یورویی(احتمالا بعد از کسر مالیات) میگیرد و تا ۲۰۲۲ قرارداد دارد و این بدان معنی است که تا آن زمان ۷۰ میلیون یورو برای رئال هزینه خواهد داشت و این برای بازیکنی که باشگاه و به خصوص زیدان نمیخواهد هزینه زیادی است.

رابطه بیل با زیدان از تابستان پیشین که مرد فرانسوی بازگشت خراب شده چراکه زیدان قصد بیرون کردن بیل را در آن زمان داشت. باتوجه به اینکه بیل تبدیل به یک دردسر برای اعضای باشگاه رئال شده، پرز حاضر است به او اجازه دهد باشگاه را ترک کند.

این موضوع یونایتد را هشیار کرده است چراکه آنها در پنجره های پیشین بدنبال این بازیکن بوده اند و در صورت در دسترس بودن او حاضرند با قراردادی آزاد وی را جذب کنند. این روزنامه می گوید که مشخصا یونایتد مقصد خوبی برای این بازیکن ۳۰ ساله است و تاتنهام نیز از دیگر مشتریان وی است. نماینده او، جاناتان بارنت از علاقه دیگر باشگاه ها آگاه است و در حال سبک سنگین کردن پیشنهادات است. از ام ال اس و لیگ ژاپن نیز به عنوان دیگر مقصدهای او نام برده میشود.

درباره ی سینا نورالدینی

مطلب پیشنهادی

رومانو: منچستریونایتد هیچگاه به جذب فاتی نزدیک نشده بود

فابریزیو رومانو، تمام شایعات منچستریونایتد-فاتی را تذکیب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *