پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / یوبر اولین اسپانسر غیر نقدی منچستریونایتد

یوبر اولین اسپانسر غیر نقدی منچستریونایتد

منچستریونایتد و یوبر شروع به همکاری کردند.


یونایتدفنز-به گزارش سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد و یوبر امروز با خود یک قرار دادی را امضا کردند که از امروز با یکدیگر شریک باشند، در ابتدا این کار هزینه ای ندار برای باشگاه که خواهان حضور بیشتر هواداران در روز بازی در استادیم هست.
به عنوان یک شریک بنر های تبلیغاتی و چیزهای دسگر یوبر به الترافورد ارسال خواهد شد تا راه امنی برای هواداران باشد تا برای هربازی به استادیوم بروند که اینکار فقط با چند ضربه بر صفحه گوشی خود انجام شود، که اینکار از چند ماه بعد عملی خواهد شد. یوبر در ۳۰ کشور دیگر این امکان را براورده تا بتوانند رانندوانی بفرستند تا هواداران را به استادیوم ببرند یا بهتر بگوییم به تياتر رویاها.
ریچارد ارلنود نظر داده است که:

“منچستریونایتد دائما در تلاش است تا بخش هواداران خود را ارتقا دهد. تجربه یوبر و رابطه ما با انها ما را قادر میسازد تا راه جدیدی بوجود اوریم.
حامیان به شما خواهند گفته مسافرتی برای دیدن یک بازی، چه برای دیدن بازی در الترافورد یا در ورزشگاه دیگر باید این کار عملی شود تا روز بازی هواداران اماده بازی شوند و ورزشگاه را تکمیل کنند. کار کردن با یوبر به ما قدرتی میدهد تا حداقل ۶۵۹میلیون ار دنبال کننده های خود را چه در خانه چه در شهر دیگر به الترافورد بکشانیم و تجربه دیدن بازی منچستریونایتد را به انها بدهیم.”

امی فریدلندر هوفمن درباره یوبر چنین عقیده دارد:

“یوبر کار را برای مردم اسان میسازد و به انها این امکان را میدهد تا از هر نقطه ای در دنیا با هواداران یونایتد اشنا شوید و بازی را در ورزشگاه ببینید. ما فقط قادریم تا با متچستریونایتد همکاری کنیم تا بتوانند در روز بازی نقل و انتقال هواداران اسانتر شود اما مطمئنا هواداران تجربه دیدن این کار را در این فصل خواهند داشت این اهمیتی ندارد که از کجا تیمتان را حمایت میکنید.”

▪️اولین اسپانسر غیر نقدی برای باشگاه
▪️اولین مسابقات جهانی برای به دست اوردن تجربه را برای رانندگان یوبر در سرتاسر دنیا به ارمغان میاورد.
▪️اهدا کردن بخشی از الترافورد برای ساخت یوبر

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *