پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / یانگ: مدال قهرمانی ام توسط روخو دزدیده شده بود!

یانگ: مدال قهرمانی ام توسط روخو دزدیده شده بود!

در جریان جشن قهرمانی پس از بازی فینال در رختکن یانگ متوجه این موضوع شد که مدالش گم شده است.

یونایتد فنز- اشلی یانگ گفته است که مدال قهرمانی جام حذفی او توسط مارکوس روخو دزدیده شده است! بازیکن کهنه کار منچستریونایتد اشلی یانگ دومین تعویض تیمش در جریان برتری دو بر یک مقابل کریستال پالاس در فینال جام حذفی بود و سرانجام دستش به جام معروف و تاریخی جام حذفی انگلیس رسید پس از اینکه در گذشته یکبار با استون ویلا و یکبار با منچستریونایتد در کسب این عنوان ناکام ماند.
با این حال او مدت کمی از داشتن مدال خود لذت برد و هنگامی که از تست دوپینگ پس از مسابقه بازگشت مدالش گم شده بود.
او در یک مصاحبه با منچستر ایونینگ نیوز گفت:

من بیرون از رختکن رفتم و چند تست دوپینگ را انجام دادم و هنگامی که برگشتم مدالم غیب شده بود. من به یاد دارم که مارکوس روخو نزدیک به من نشسته بود ولی در آن هنگام نفهمیدم که مدال کجا رفته است. آیا روی زمین افتاده است؟ یا بالای کمد ها؟ یا درون لباس ها؟ نتوانستم آن را پیدا کنم. در آن زمان من بسیار خوشایند بودم و با خود فکر کردم که مشکلی نیست بالاخره پیدایش میشود. ولی هنگامی که زمان سوار شدن به اتوبوس رسید، هنوز خبری از مدال نبود.

manchester-united-v-crystal-palace-the-emirates-fa-cup-final

من به طرف هم تیمی هایم میرفتم و میگفتم، میتونی ببینی که آیا مدال دیگه ای جز مدال خودت تو کیفت نیست؟ باید یه مدالی باشه، من مدالمو گم کردم.

روخو که در فینال در پست مدافع چپ در ترکیب آغازین بود سرانجام فهمید که یک مدال اضافه در کیفش قرار دارد.

ما داشتیم از استادیوم خارج میشدیم که صدایی از پشت به من گفت: من دو مدال دارم. او مارکوس روخو بود. او مدال مرا برداشته بود و در یکی از کیف هایش گذاشته بود. و سپس مدال خودش را در کیف دیگرش قرارداده بود. من بسیار سپاس گذارم که مارکوس روخو تصمیم گرفت که مدالم را برایم پیدا کند. حالا دوباره آن مدال در دست من و در خانه ام است و من از این موضوع بسیار خوشحالم.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *