خانه / هیچکدام / یانوزای دیگر برای یونایتد به میدان نخواهد رفت

یانوزای دیگر برای یونایتد به میدان نخواهد رفت

فیل تامپسون معتقد است که عدنان یانوزای دیگر نخواهد توانست در سطح بالایی چون منچستر یونایتد به میدان برود.

 

یونایتد فنز- یانوزای در حال حاضر، برای یک فصل کامل به صورت قرضی در تیم ساندرلند حضور دارد، جایی که دوباره تحت هدایت دیوید مویس مربی سابق خود در منچستر یونایتد، قرار گرفته است. این بازیکن ملی پوش بلژیکی، تا اینجای فصل در ۲۳ بازی برای ساندرلند به میدان رفته است ولی فقط توانسته یک گل آن هم در جام اتحادیه، برای تیم خود به ثمر برساند و هنوز نتوانسته آنگونه که همه از او انتظار دارند، عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد.

 

 

تامپسون، بازیکن سابق لیورپول، بر این باور است که یانوزای ۲۲ ساله، به سختی خواهد توانست تا دوباره به روزهای خوبش برگردد. وی در گفتگو با Sky Sports گفت:

من فکر نمی کنم یانوزای بتواند بار دیگر به آن سطح از عملکرد خوبش برگردد. او از سرعت بالایی برخوردار است و به همین دلیل است که برای ساندرلند به میدان می رود؛ چرا که آنها امیدوارند یک یا دو حرکت جادویی از او ببینند و یا موقعیت گلی خلق کند یا گلی به ثمر برساند. او قبلا این کار را انجام می داد ولی حالا این چیزها را از او نمی بینیم. برای او، بازی در تیمی مثل ساندرلند که برای سقوط نکردن تلاش می کند، خوب است. حتی اگر او عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذارد، من معتقدم دیگر نخواهد توانست در باشگاهی مثل منچستر یونایتد به میدان برود.

تبلیغات

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو در مورد مصدومیت لوکاکو: روملو فقط بدشانس بود

مورینیو درباره آخرین وضیعت لوکاکو توضیحاتی را ارائه داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *