خانه / هیچکدام / یانوزای در رادار لیون

یانوزای در رادار لیون

بازیکن جوان منچستریونایتد مورد علاقه ی یکی از تیم های بزرگ لیگ فرانسه قرار گرفته است.

یونایتد فنز- ازیکن منچستریونایتد که در حال حاضر به طور قرضی در ساندرلند بازی میکند مورد علاقه ی تیمی از لیگ فرانسه قرار گرفته است.
گزارشات حاکی از این است که لیون به دنبال تقویت خط حمله ی خود در ژانویه است و نیم نگاهی نیز برای یافتن جانشین برای رشید غزال دارد. و در این امر آنها بازیکن منچستریونایتد را به عنوان هدف خود انتخاب کرده اند.
روزنامه ی اکیپ میگوید ژرار هولیه با سرمربی سابق منچستریونایتد لوییز فن خال تماس گرفته است و بیشتر درباره ی یانوزای بداند. جواب فن خال به او رسانه ای نشده است. همچنین گفته میشود هولیه این شانس را داشت که درباره ی شرایط ممفیس دیپای نیز صحبت کند ولی امضای قرارداد با این بازیکن هلندی از لحاظ مالی میتواند برای لیون سخت باشد. یانوزای این فصل از بازیکنان اصلی ساندرلند بوده است ولی میتوان گفت که عملکرد خوبی در تیم مویس نداشته است.

adnan-januzaj-sunderland-premier-league_3768472

باید منتظر ماند و دید که آیا منچستریونایتد قصد بازگرداندن او به تیم را در آینده ی نزدیک دارد یا نه، چرا که حتی اگر یانوزای در دوران اوج خود نیز نباشد به نظر نمیرسد ساندرلند مشتاق باشد همکاری اش با او را در این مقطع از فصل قطع کند.

اکیپ میگوید لیون اهداف دیگری نیز در سر دارد و به توافق رسیدن با منچستریونایتد برای یک انتقال بسیار مشکل است. اگر آنها در مورد انتقال یانوزای مصمم هستند بهتر است که هرچه زودتر با منچستریونایتد و یا حتی ساندرلند وارد مذاکره شوند نه اینکه این موضوع را با فن خال در میان بگذارند.

نظر یانوزای و پدرش هم در هر گونه خروج احتمالی از ساندرلند میتوان مهم و حیاتی باشد.

screen-shot-2017-01-11-at-08-11-47-300x244

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *