پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / آکادمی / گومز قابلیت تبدیل شدن به بازیکنی مانند اینیستا را دارد

گومز قابلیت تبدیل شدن به بازیکنی مانند اینیستا را دارد

مربی سابق تیم جوانان منچستریونایتد می ‌گوید، گومز پتانسیل این را دارد که اینیستای بعدی باشد.

 

یونایتد فنز- پل مک گینس حدود ۲۳ سال در آکادمی منچستریونایتد فعالیت کرد، او با کلاس ۹۲ و امثال پل پوگبا و مارکوس راشفورد کار کرده است.

وی معتقد است گومز این قابلیت را دارد که جزو بهترین ها شود. او به خبرگزاری Sky Sports گفت:

گومز یک استعداد ناب است. اگر او برزیلی بود مردم در موردش جار و جنجال راه می ‌انداختند و اگر ۶ اینچ قد بلندتر بود، همه دیوانه می ‌شدند. ناگزیر کشور ما اینگونه است. اگر بازیکن کم هیبت باشد، مردم به بازیکن اعتماد نخواهند کرد اما هیچ کس به آندرس اینیستا یا داوید سیلوا بی اعتماد نیست. او پتانسیل این را دارد که به چنین بازیکنی تبدیل شود و بازیکنان زیادی در انگلیس بمانند او پیدا نمی‌ کنید. اگر او را با بازیکنان بهتری به کار گیرید، هم خود او بهتر خواهد شد و هم برای آنها موقعیت ایجاد خواهد کرد. آنها نمی‌خواهند زودتر از موعد از او استفاده کنند و من هم مطمئن هستم که در یونایتد مراقب این مسئله هستند.

مک گینس در مورد نسل جدید پرورش یافته در آکادمی افزود:

دستاورد فوق‌ العاده ای برای بازیکنان و آکادمی بود که این تعداد بازیکن همزمان در زمین حضور داشتند. آنها تیم کریستال پالاس که با تمام قوا آمده بود را شکست دادند و در نتیجه پتانسیل بالایی به نمایش گذاشتند. شروع جاش هروپ شگفت ‌انگیز بود. او از آن دسته بازیکنانی است که تفاوت ها را رقم می ‌زنند و او همین کار را در اولین بازی رسمی خود انجام داد و گل فوق ‌العاده ای به ثمر رساند. او از آن دسته بازیکنان غریزی است که می ‌تواند دفاع را به هم بریزد و تفاوتی به وجود آورد. حدود یک سال پیش، اسکات مک تومینی ۶ اینچ کوتاه تر بود. او رشد ناگهانی کلانی داشته و اکنون به استعداد خوبی تبدیل شده است.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

منچستریونایتد منتظر مشخص شدن آینده ی پدیده ی موناکو

یکی از اهداف منچستریونایتد برای جذب به عنوان نوجوان و پرورش در آکادمی باشگاه پدیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *