دوشنبه , مرداد ۳۰ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / گل میخیتاریان به ساندرلند ، بهترین گل ماه دسامبر منچستر یونایتد

گل میخیتاریان به ساندرلند ، بهترین گل ماه دسامبر منچستر یونایتد

گل عقربی زیبای میخیتاریان به ساندرلند طی نظر سنجی ای که برگزار شد ، به عنوان بهترین گل ماه باشگاه منچستر یونایتد در ماه دسامبر انتخاب شد.

 

یونایتدفنز – گل زیبای میختیاریان که پیروزی ۳-۱ را برای شیاطین سرخ به ارمغان آورد ، این گل آنقدر زیبا بود که ۷۹ درصد هواداران این گل را به عنوان بهترین گل ماه باشگاه انتخاب کردند.
پس از بازی ، میخیتاریان به شبکه ی رسمی باشگاه گفت:

“این بهترین گلی بود که تا حالا به ثمر رسانده ام . از گل کردن آن موقعیت با آن شکل بسیار خرسند هستم . پس از گل به کمک داور نگاه کردم و فهمیدم که آفساید نگرفته است ، سپس به خوشحالی پرداختم.”

نکته جالب در این نظرسنجی این است که رتبه ی دوم و سوم نیز در اختیار بازیکن بازیساز منچستری هاست. گل او مقابل زوریا لوهانسک ۹ درصد و گل او مقابل تاتنهام هاتسپر ۴ درصد از آراء هواداران را به خود اختصاص دادند.

این گل ها ، اولین گل های میخیتاریان برای یونایتد بود.این ماه ، ماه خیلی عالی برای او بود ، ماهی که هم هواداران و هم خودش آرزوی تکرار آن را دارند.

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

ابراهیموویچ ممکن است به منچستریونایتد بازگردد

ابراهیموویچ ممکن است بازگشتی شورانگیز به منچستریونایتد داشته باشد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *