خانه / هیچکدام / گل میخیتاریان به ساندرلند ، بهترین گل ماه دسامبر منچستر یونایتد

گل میخیتاریان به ساندرلند ، بهترین گل ماه دسامبر منچستر یونایتد

گل عقربی زیبای میخیتاریان به ساندرلند طی نظر سنجی ای که برگزار شد ، به عنوان بهترین گل ماه باشگاه منچستر یونایتد در ماه دسامبر انتخاب شد.

 

یونایتدفنز – گل زیبای میختیاریان که پیروزی ۳-۱ را برای شیاطین سرخ به ارمغان آورد ، این گل آنقدر زیبا بود که ۷۹ درصد هواداران این گل را به عنوان بهترین گل ماه باشگاه انتخاب کردند.
پس از بازی ، میخیتاریان به شبکه ی رسمی باشگاه گفت:

“این بهترین گلی بود که تا حالا به ثمر رسانده ام . از گل کردن آن موقعیت با آن شکل بسیار خرسند هستم . پس از گل به کمک داور نگاه کردم و فهمیدم که آفساید نگرفته است ، سپس به خوشحالی پرداختم.”

نکته جالب در این نظرسنجی این است که رتبه ی دوم و سوم نیز در اختیار بازیکن بازیساز منچستری هاست. گل او مقابل زوریا لوهانسک ۹ درصد و گل او مقابل تاتنهام هاتسپر ۴ درصد از آراء هواداران را به خود اختصاص دادند.

این گل ها ، اولین گل های میخیتاریان برای یونایتد بود.این ماه ، ماه خیلی عالی برای او بود ، ماهی که هم هواداران و هم خودش آرزوی تکرار آن را دارند.

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *