دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / گریژمان: دلیلی نمیبینم که بخواهم اتلتیکو مادرید را ترک کنم

گریژمان: دلیلی نمیبینم که بخواهم اتلتیکو مادرید را ترک کنم

مهاجم فرانسوی اتلتیکو گزینه ی اصلی منچستریونایتد برای تقویت خط حمله ی خود در تابستان پیش روست.

یونایتد فنز- هدف منچستر یونایتد، آنتوان گریژمان می گوید که هیچ دلیلی برای جدا شدن از اتلتیکو مادرید در آینده ای نزدیک نمی بیند، علیرغم اینکه غول های اولدترافورد مشتاق به جذب وی هستند.

این مهاجم به برنامه تلویزیونی LA1 اسپانیا گفت که او در حال حاضر در پایتخت اسپانیا خوشحال است پس از اینکه رکورد ۲۰ گل باشگاهش را نیز در این فصل شکسته است. این فرانسوی به سرعت به هرگونه شایعات پیرامون آینده اش پایان داد و پس از اینکه مجددا از او درباره انتقالش به تیم شیاطین سرخ پرسیده شد، گفت:

من همیشه با این سوال درباره آینده ام مواجه شده ام و این دارد کمی خسته کننده می شود. همانطور که قبلا نیز گفته ام، من در اتلتیکو و در مادرید خیلی خوشحال هستم.آب و هوا فوق العاده است، هم تیمی هایم بهترین هم تیمی هایی هستند که می توانم داشته باشم و من با یک سرمربی بزرگ کار می کنم. بنابراین من در اینجا احساس بسیار خوبی دارم. هیچ دلیلی نمی بینم که بخاطرش بخواهم اینجا را ترک کنم.

برای آگاهی از سرانجام این شایعات باید تا تابستان صبر کرد و دید که آیا انتقال او به منچستریونایتد انجام میشود یا نه و هنوز نمیتوان قطعی در این مورد نظر داد. به همین دلیل سران شیاطین سرخ این انتقال را تمام شده نمیدانند و به دنبال دیگر ستارگان تیم های اروپایی برای امضای قرارداد در تابستان هستند.

مترجم امید مستحسن

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *