پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پیش از بازی با سنت اتین

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پیش از بازی با سنت اتین

شیاطین سرخ پنج شنبه شب یه مصاف سنت اتین خواهند رفت.

یونایتد فنز- مورینیو در مورد غیبت رونی، جونز و کریک در تمرینات امروز گفت:

فیل هنوز در حال ریکاوری است، وین و کریک هم مشکلات جزیی عضلانی دارند و هر سه غایب خواهند بود.

او در مورد فشردگی رقابت های منچستریونایتد گفت:

یونایتد ممکن است با مشکل روبرو شود ما در یونایتد نمی توانیم رقابت ها را انتخاب کنیم. می دانیم که موقعیت مان واقعا پیچیده است، چون لیگ اروپا رقابتی است که ما پنجشنبه ها در آن به میدان می رویم و این حتی وضعیت را سخت تر می کند، تراکم جام حذفی، جام اتحادیه، بازیهای عقب افتاده، واقعا سخت است و اگر ما در رقابت ها صعود کنیم مصدوم خواهیم داد.

ما برای برد در رقابت ها بازی می کنیم و به نظرم این همچنین، راه خوبی برای کسب تجربه تیمی است و تجربه بین المللی نیز همیشه یک مزیت است. لیگ اروپا رقابتی نیست که ما خواستارش هستیم ولی به آن احترام می گذاریم.

مورینیو در توضیح وضعیت لوک شاو گفت:

او فردا بازی نخواهد کرد چون تیم من دارد خوب بازی میکند و من از چهار مدافعم رضایت دارم و میخواهم نام آنها را یادآوری کنم: والنسیا، بایلی، اسمالینگ و دالی بلیند.

مورینیو در مورد تقابل برادران پوگبا گفت:

ما به طور خنده دار و جالبی با هم صحبت کردیم، به نظرم سرنوشت خوبی است و فقط مادر پوگبا کمی به دردسر افتاده است، که این طبیعی است و برای او دشوار است و غیر ممکن است که بتواند انتخاب کند.

از طریق پل می دانم که مادرش مساوی می خواهد، اما هفته آینده یکی از پسران خوشحال و دیگری ناراحت خواهد بود، اما به نظرم مشکل کوچکی برای آنهاست. آنها از بازی در مقابل هم لذت خواهند برد. پل هیجان زده است و فلورنتین نیز همینطور.

 
مورینیو از عقب افتادن بازی با سیتی ناراضی است

اگر از من بپرسید که آیا می خواهم در لیگ اروپا صعود کنم، پاسخم بله خواهد بود. ما نمی خواهیم رقابت ها را دست کم بگیریم. ما بازی می کنیم که ببریم و صعود کنیم. این حتی کار را سخت تر کرد، که بازی با سیتی به تعویق افتاد. اگر مقابل بلکبرن پیروز شویم، بازی با ساوتهمپتون هم به تعویق می افتد، چون یک چهارم نهایی جام حذفی همان هفته ای برگزار می شود که ما در لیگ برتر با ساوتهمپتون بازی داریم و این برایمان مشکلات بسیار بسیار زیادی ایجاد خواهد کرد.

 
وقتی یک خبرنگار فرانسوی نظر مورینیو را در مورد برد ۴-۰ پاریس مقابل بارسلونا در شب گذشته لیگ قهرمانان اروپا پرسید، مورینیو به زبان فرانسوی پاسخ داد:

تحت تاثیر قرار گرفتم

وی توضیح داد که او در مورد سنت اتین تحقیق می کرده و تماشای بازی ضبط شده آنها مقابل لورینت را به بازی پاریس – بارسا ترجیح داده است.

 

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *