خانه / هیچکدام / کریک: یونایتد دلایل زیادی برای جنگیدن دارد.

کریک: یونایتد دلایل زیادی برای جنگیدن دارد.

کریک از اینکه یونایتد بدنبال موفقیت در ۴ جام است هیجان زده است و هدف آنها این است که در بازی شنبه با استوک روند شکست ناپذیری خود را به عدد ۱۷ برسانند.

یونایتدفنز– به گزارش سایت رسمی منچستریونایتد؛ این تیم در ده روز آینده در لیگ و اتحادیه و جام حذفی بازی دارد و ماه آینده نیز در لیگ اروپا باید بازی کنند و هافبک باتجربه یونایتد از اینکه یونایتد بازیهای زیادی پیش رو دارد خوشحال است.هافبک ۳۵ ساله یونایتد میگوید:

به نظر من وقتی در این مقطع از فصل در همه جام ها حضور داریم باعث خوشحالیست این چیزی است که هرکسی میخواهد.

ما نباید از اینکه بازیهای زیادی پیش رو داریم شکایت کنیم زیرا بازیهای زیاد نشان میدهد که چیزهای زیادی برای بازی کردن و بدست آوردن داریم و این دقیقا موقعیتی است که ما میخواهیم.

چیزهای زیادی برای بازی کردن در این فصل وجود دارد و در ۴ جبهه باید بجنگیم در مسابقات مختلف با شانس های متفاوت و این چیزی است که ما میخواستیم و به پایان فصل امیدواریم.

IMG_20170120_201455

روند ۹ بازی پیروزی پیاپی یونایتد یکشنبه هفته قبل با تساوی یک بر یک مقابل لیورپول پایان یافت اما کریک از اینکه روند بی شکستی آنها بعد از گل تساوی بخش زلاتان ادامه پیدا کرد خوشحال است.کریک ادامه داد:

وقتی شما عقب هستید و هفت یا هشت دقیقه به پایان باقی مانده است نمیخواهید ببازید و بدنبال امتیاز گرفتن هستید.

این ناامید کننده است اما از یک لحاظ همینکه روندمان حفظ شد باعث میشود بازی با استوک حساستر از قبل شود. پنج امتیاز زیاد نیست.( اختلاف تیم ششم با دوم) مهم نیست چقدر تا پایان فصل باقی مانده است ما نزدیک هستیم.ما در روند خوبی هستیم هفته پیش یک وقفه در روندمان ایجاد شد اما مهم است که به روند پیروزی برگردیم و روندمان را ادامه دهیم.

IMG_20170120_201453

اگر کریک مقابل استوک بازی کند باید رو در روی پیتر کراوچ که قبلا در بازیهای ملی باهم همبازی بودند قرار بگیرد.وقتی از او درباره روند گلزنی کراوچ که در سه بازی اخیر سه گل زده پرسیدیم پاسخ داد:

بله. ۳۵ سال سنی نیست. هست؟

کراوچ بازیکن خوبی است و شکی نیست که او چه کارهایی میتواند برای تیم انجام دهد. او با کیفیت است و تکنیکی است و آمار گلزنی او نیز خوب است. او در حال حاضر روند خوبی دارد اما امیدواریم شنبه بتوانیم او را مهار کنیم.

یونایتد و استوک سیتی فردا از ساعت ۱۸:۳۰ رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *