دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / کانتونا: زلاتان بازیکن بزرگ با شخصیتی قوی است

کانتونا: زلاتان بازیکن بزرگ با شخصیتی قوی است

اریک کانتونا به تمجید از زلاتان ابراهیمویچ پرداخت.

یونایتد فنز– به گزارش Mirror اسطوره یونایتد، اریک کانتونا زلاتان را بازیکن و انسان بزرگی میداند. این فوق ستاره سوئدی در فینال جام اتحادیه دو گل به ساوتهمپتون زد تا برای قهرمانی جام اتحادیه به یونایتد کمک کند. .

بازیکن سابق اینتر بعد از اینکه در تابستان با قراردادی آزاد راهی یونایتد شد ۲۶ گل تا به اینجای کار به ثمر رسانده است.ابراهیمویچ که هم از لحاظ گلزنی و هم شخصیتی با اریک کانتونا مقایسه میشود به کمک کردن به جوانان مشهور است و تحسین کانتونا را در پی داشته است.

کانتونا که به کینگ اریک مشهور است ۸۲ بار برای یونایتد گلزنی کرده است و چهار قهرمانی لیگ و دو قهرمانی حذفی با یونایتد کسب کرده است. او درباره زلاتان به سایت رسمی یونایتد گفت:

او بازیکن بسیار خوبی است و شخصیت قوی دارد. او برای میلان و بارسا بازی کرده است پس این فشار را درک میکندـ او همچنین ثابت کرده است که انسان بزرگی است. دو نوع بازیکن مسن وجود دارد . برخی بازیکنان از بازیکنان جوان خوششان نمی آید و سعی میکنند آنها را خراب کنند. من وقتی کنار زاماچ بازی میکردم را بخاطر می آورم. او لهستانی بود و بازیکن بزرگی بود و در دو نیمه نهایی جام جهانی بازی کرده بود و به من کمک زیادی کرد. من به او گفتم که وقتی بزرگتر شوم تلاش میکنم اینکار را تکرار کنم. من مطمئنم زلاتان هم همینکار را انجام میدهد. و این بسیار برای جوانان خوب است چون او بازیکن بزرگی است و شخصیت قوی دارد. او میخواهد که به جوانان کمک کند و این برای بازیکنان باتجربه مهم است که الگوی جوانان باشند.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *