دوشنبه , مرداد ۲ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / کانتونا: زلاتان بازیکن بزرگ با شخصیتی قوی است

کانتونا: زلاتان بازیکن بزرگ با شخصیتی قوی است

اریک کانتونا به تمجید از زلاتان ابراهیمویچ پرداخت.

یونایتد فنز– به گزارش Mirror اسطوره یونایتد، اریک کانتونا زلاتان را بازیکن و انسان بزرگی میداند. این فوق ستاره سوئدی در فینال جام اتحادیه دو گل به ساوتهمپتون زد تا برای قهرمانی جام اتحادیه به یونایتد کمک کند. .

بازیکن سابق اینتر بعد از اینکه در تابستان با قراردادی آزاد راهی یونایتد شد ۲۶ گل تا به اینجای کار به ثمر رسانده است.ابراهیمویچ که هم از لحاظ گلزنی و هم شخصیتی با اریک کانتونا مقایسه میشود به کمک کردن به جوانان مشهور است و تحسین کانتونا را در پی داشته است.

کانتونا که به کینگ اریک مشهور است ۸۲ بار برای یونایتد گلزنی کرده است و چهار قهرمانی لیگ و دو قهرمانی حذفی با یونایتد کسب کرده است. او درباره زلاتان به سایت رسمی یونایتد گفت:

او بازیکن بسیار خوبی است و شخصیت قوی دارد. او برای میلان و بارسا بازی کرده است پس این فشار را درک میکندـ او همچنین ثابت کرده است که انسان بزرگی است. دو نوع بازیکن مسن وجود دارد . برخی بازیکنان از بازیکنان جوان خوششان نمی آید و سعی میکنند آنها را خراب کنند. من وقتی کنار زاماچ بازی میکردم را بخاطر می آورم. او لهستانی بود و بازیکن بزرگی بود و در دو نیمه نهایی جام جهانی بازی کرده بود و به من کمک زیادی کرد. من به او گفتم که وقتی بزرگتر شوم تلاش میکنم اینکار را تکرار کنم. من مطمئنم زلاتان هم همینکار را انجام میدهد. و این بسیار برای جوانان خوب است چون او بازیکن بزرگی است و شخصیت قوی دارد. او میخواهد که به جوانان کمک کند و این برای بازیکنان باتجربه مهم است که الگوی جوانان باشند.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

ابراهیموویچ ممکن است به منچستریونایتد بازگردد

ابراهیموویچ ممکن است بازگشتی شورانگیز به منچستریونایتد داشته باشد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *