خانه / نقل و انتقالات / کالچو مرکاتو: رم نیاز دارد تا ناینگولان را به منچستریونایتد بفروشد

کالچو مرکاتو: رم نیاز دارد تا ناینگولان را به منچستریونایتد بفروشد

به دلیل فیر پلی مالی، شاید رم مجبور به فروش ستاره ی خود شود.

یونایتد فنز – آس رم با مشکلات فیر پلی مالی دست و پنجه نرم میکند و به گزارش کالچو مرکاتو، نیاز دارد تا آخر ماه راجا ناینگولان را با ۳۰ میلیون یورو به فروش برساند.

ناینگولان که فصل درخشانی را پشت سر گذاشت. مشتریان پر و پا قرضی همچون: اینتر میلان، چلسی و منچستریونایتد دارد. قیمت او در حدود ۳۰ میلیون یورو است. اما رم به صورت ایده آل میخواهد قیمتی ۵۰ میلیون یورویی روی ستاره خود بگذارد اما راضی به درامد زایی بیشتر برای رفع محرومیت نیز هستند. رم در حال حاضر از درامدزایی از راه فروش محمد صلاح به لیورپول منصرف شده است.

هافبک قدرمتمند رم برای این تیم ۱۶۰ بازی انجام داده است. و همچنین ۲۸ بار برای تیم ملی بلژیک به میدان رفته است. ناینگولان در واقع در سال ۲۰۱۴، به صورت قرضی از کالیاری به رم پیوست و سپس قراردادش را دائمی کرد. دی مارتزیو چندی پیش ادعا کرده بود، منچستر یونایتد چندین ماه قبل شرایط راجا ناینگولان را جویا شده ولی از آن به بعد هیچ پیشروی نداشته است.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
من سورنا شهرکی مدیر سایت یونایتد فنز هستم . 5 سال سابقه ی وبلاگ نویسی رو دارم و فقط به عشق منچستر و بدون هیچ خواسته ای به همراه دوستان خودمون مینویسیم و امیدواریم از ما رضایت داشته باشید ...

جعبه "همچنین ببینید"

فوری: فابینیو در آستانه ی پیوستن به منچستریونایتد قرار گرفت

سایت ایتالیایی دی مارتزیو از جذب احتمالی فابینیو توسط منچستریونایتد خبر داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *