پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / جام حذفی: چلسی۱ – ۰ منچستریونایتد / طلسم چلسی ادامه دارد

جام حذفی: چلسی۱ – ۰ منچستریونایتد / طلسم چلسی ادامه دارد

یونایتد در بازی یک هشتم نهایی جام حذفی انگلیس مقابل چلسی تن به شکست داد.

یونایتد فنز– منچستریونایتد برای انتقام شکست چهار بر صفر مقابل چلسی در لیگ و همچنین شکستن طلسم ۱۱ بازی بی شکستی چلسی مقابل یونایتد پا به میدان گذاشت که در نهایت بازهم موفق نبود.

بازی در نیمه اول با پرس سنگین یونایتد آغاز شد اما رفته رفته چلسی توانست به بازی مسلط شود و در دو صحنه موقعیت جدی روی دروازه دخیا ایجاد کردند که دخیا هردوی آنها را به زیبایی مهار کرد.

بازی در ادامه متعادل دنبال میشد که در دقیقه ۳۵ هررا که یک کارت زرد داشت بر روی هازارد مرتکب خطا شد و مایکل الیور به راحتی کارت زرد دوم را به او نشان داد تا یونایتد ده نفره به کار خود ادامه دهد.خوزه نیز بلافاصله فلینی را بجای میختاریان وارد زمین کرد.

بعد از این صحنه آنتونیو کونته و مورینیو با یکدیگر درگیری لفظی شدیدی پیدا کردند که با وساطت داور خاتمه یافت.بازی در ادامه اتفاق خاصی نداشت و نیمه اول صفر بر صفر به پایان رسید.

نیمه دوم طبق انتظار با هجوم چلسی آغاز شد و یونایتد به دفاع رفت. تا اینکه در دقیقه ۵۱ انگولو کانته روی شوت از پشت محوطه جریمه دخیا را مغلوب کرد تا چلسی یک بر صفر پیش بیفتد.

در دقیقه ۵۸ بهترین فرصت یونایتد توسط مارکوس رشفورد از دست رفت و در حالیکه در موقعیت تک به تک قرار داشت ضربه او را کورتوا به کرنر فرستاد.در ادامه چلسی به حملات خود ادامه داد و موقعیت های خوبی داشت که یکی پس از دیگری از دست رفتند و ورود لینگارد به جای اشلی یانگ نیز کمکی به یونایتد نکرد تا بازی با همان نتیجه یک بر صفر به اتمام برسد و یونایتد از گردونه رقابت ها کنار رود.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

۲ نظرها

  1. be shedat in jose va unitedesho dust daram,khodesho ba united vefgh dade,avalesh injoory nabud,in conte ham show man hast va jose age bar alaihe harki in kara mikard zedesh mishodam vali conte kheili kasife ba un sabke bazie mozakhrafesh,fasle bad ke baziash ziad shod natayejesh didani,tu old trafford dust daram 3ta bezanim daresh,fekr karde inja ham serie khabe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *