دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / چراغ سبز مدیربرنامه های وراتی به باشگاه های خواهان او

چراغ سبز مدیربرنامه های وراتی به باشگاه های خواهان او

دو تیم انگلیسی منچستریونایتد و چلسی بسیار مشتاق به جذب هافبک جوان پاریسی ها هستند.

یونایتد فنز- وراتی ۲۴ ساله به دو باشگاه انگلیسی منچستریونایتد و چلسی لینک شده است. هفته ی گذشته ادعا شد که او در پاریسن ژرمن خواهد ماند که باعث شد امید های چلسی و منچستریونایتد برای جذب این ملی پوش ایتالیایی از بین برود. با این حال مدیر برنامه های او نظراتی را داده است که دوباره این دو باشگاه را برای جذب او امیدوار خواهد کرد. مدیر برنامه های او در گفتگو با روزنامه ی ایتالیایی Gazzetta dello Sport گفت:

شرایط فعلی بسیار در هم ریخته است. او یک قرارداد بسیار مهم تا سال ۲۰۲۱ دارد. او میخواهد که برنده باشد ولی با شرایط فعلی پاریسن ژرمن این امکان برای او وجود ندارد. او پنج سال در پاریسن ژرمن بوده است و حالا باید تصمیم بگیرد که میخواهد پول زیادی علی رغم بازنده بودن به دست آورد و یا اینکه پول و موفقیت را با هم داشته باشد.

مسئله پول نیست چرا که هرباشگاهی که وراتی را ترک کند باید هزینه ی زیادی را متحمل شود. چرا که از یک چیز مطمئن هستم؛ اگر وراتی پاریسن ژرمن را ترک کند مطمئنا برای تیم های بزرگ اروپا خواهد بود.

مورینیو و کنته علاقه مند به تقویت تیم خود هستند اما اگر میخواهند که امضای وراتی را داشته باشند باید حدود ۷۰ میلیون پوند خرج کنند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *