سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / پیوستن موراتا و واران به منچستریونایتد، آرزوی خوزه مورینیو

پیوستن موراتا و واران به منچستریونایتد، آرزوی خوزه مورینیو

خوزه مورینیو به دو ستاره ی رئال مادرید علاقه مند است.

یونایتد فنز – به گزارش روزنامه Marca، خوزه مورینیو میخواهد دو ستاره ی رئال مادرید آلوارو مورتا و رافائل واران برای منچستریونایتد جذب کند. مارکا عقیده دارد، خوزه مورینیو آرزو دارد تا این دو بازیکن را جذب کند. تحسین مورینیو از رافائل واران یک موضوع بدیهی است و این مربی پرتغالی از هر موقعیتی استفاده میکند تا وی را جذب کند. اما مطمئنا منچستریونایتد یکی از باشگاه های علاقه مند به جذب موراتا نیست.

رئال مادرید مایل نخواهد بود تا این دو بازیکن را ارزان به فروش برساند و اگر منچستریونایتد به صورت جدی خواهان جذب این بازیکن باشد باید دیوید دخیا را وارد ماجرا کند. البته در این گزارش نیامده است که دخیا با این دو بازیکن رئال معاوضه شود اما دخیا در این موضوع میتواند نقش بسزایی را عمل کند.

موراتا هم اکنون ۲۴ سال سن دارد و ۱۶ گل برای رئال در این فصل به ثمر رسانده است. اما از اینکه جانشین مثلث BBC است ناراحت و نا امید است. واران نیز آپریل ۲۴ ساله شد و با توجه به سنش تجربه ی خوبی را داراست. اما وضعیت جسمانی او نگران کننده است. او از آغاز سال ۲۰۱۶ بار ها مصدوم شده است.

پیوستن موراتا و واران به منچستریونایتد توسط روزنامه ی اسپانیایی مارکا زیاد جدی و قوی ارائه نشده است و موضوع مهمی که این روزنامه به آن توجه دارد علاقه ی رئال مادرید به دخیا است که احتمالا این تیم فصل آینده برای جذب دخیا پیشنهادی را به شیاطین سرخ ارائه خواهد کرد.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا 😍

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *