خانه / هیچکدام / پیشنهاد چشمگیر منچستر یونایتد برای دله علی

پیشنهاد چشمگیر منچستر یونایتد برای دله علی

به نقل از همکار سابق خورخه مندز، ستاره تاتنهام هدف شماره یک منچستر یونایتد برای فصل بعد می باشد.

یونایتد فنز- نشریه فوتبال اینسایدر مدعی شده است باشگاه منچستر یونایتد به شدت به دنبال جذب دله علی می باشد و تاتنهام برای انتقال علی به اولدترافورد، دستمزدی نجومی را درخواست کرده است. به گفته وینسنت رودریگز از نشریه فوتبال اینسایدر، یونایتد در حال آماده سازی پیشنهادی هیجان انگیز در تابستان پیش رو می باشد تا بتواند دله علی را به خدمت بگیرد. خوزه مورینیو، سرمربی منچستر یونایتد که بار دیگر از سوی سران باشگاه به وی، برای خرید های بزرگ، چراغ سبز نشان داده شده، ستاره تاتنهام را در صدر لیست خرید خود در تابستان قرار داده است.

4656349

وینسنت رودریگز، مشاور حقوقی و نماینده سابق فیفا، که سابقه همکاری با خورخه مندز، مدیر برنامه ستارگان بزرگ فوتبال جهان را دارد، مدعی شده است که منچستر یونایتد در شش ماه اخیر، به طور مستمر عملکرد دله علی را زیر نظر گرفته و این باشگاه آماده است تا برای انتقال این بازیکن اقدام کند. رودریگز همچنین تاکید می کند که تاتنهام، خود را برای فروش دله علی آماده کرده است ولی این باشگاه لندنی تنها با قیمت صد میلیون پوند حاضر خواهد بود تا به این انتقال رضایت دهد و باعث خواهد شد تا رقمی که یونایتد در ماه آگوست گذشته برای انتقال پل پوگبا به یوونتوس پرداخت کرد، درهم شکسته شود. آنتوان گریزمان، مهاجم اتلتیکو مادرید، دیگر هدف مورینیو در تابستان آتی خواهد بود و سرمربی منچستر یونایتد قصد دارد برای فصل بعد، ترکیب تیمش را دگرگون کند.

دله علی در حال حاضر، در فرم ایده آلی قرار دارد و درخشش او در ترکیب تاتنهام، از عوامل اصلی پیروزی های این تیم منطقه شمالی لندن، در این فصل بوده است. وی تا این مقطع فصل، سیزده گل به ثمر رسانده و توانسته آمار یازده گل زده خود در فصل پیش را بهبود ببخشد. مورینیو از آمار گلزنی تیم خود در این فصل، متاسف بوده و ناراحت است، زیرا تیم او در بیست و دو بازی که تا اینجای فصل انجام داده، تنها موفق به زدن سی و سه گل شده است.

زلاتان ایبراهیموویچ در این فصل برای یونایتد چهارده بار موفق به گلزنی شده و بعد از او، خوان ماتا و پل پوگبا هرکدام چهار گل زده اند که این اختلاف فاحش بین گلزن های اول و دوم باشگاه، نگران کننده است. مورینیو می داند که برای رقابت در فصل بعد لیگ برتر، برای کسب عنوان قهرمانی، نیاز به گل های زده بیشتری دارد و وینسنت رودریگز معتقد است سرمربی منچستر یونایتد برای برطرف کردن این معضل، بازیکنی را شناسایی کرده است.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس خبری مورینیو پیش از دیدار با کریستال پالاس

مورینیو از آخرین وضیعت بازیکن ها و تیم میگوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *