خانه / هیچکدام / پیشرفت بازیکن قرضی تاتنهام چگونه به یونایتد کمک خواهد کرد

پیشرفت بازیکن قرضی تاتنهام چگونه به یونایتد کمک خواهد کرد

مدافع آرزانتینی، فدریکو فازیو تابستان گذشته با بند خرید دائمی به صورت قرضی از تاتنهام به رم پیوست و حال کاملا یک مهره کلیدی برای این غول سری آ شده است.

یونایتد فنز – به گزارش کالچو مرکاتو، این بازیکن که هنوز با باشگاه شمال لندنی قرارداد دارد، در جالوروسی شگفت انگیز ظاهر شده است و حالا لوچیانو اسپالتی به طور مرتب او را بازی می دهد، به طوری که این مدافع ۲۹ ساله تا به اینجای فصل در تمامی رقابتها برای رم در ۲۶ دیدار به میدان رفته است. پیشرفت چشمگیر او می تواند رم را در تابستان متقاعد به فروش کند.

ستاس مانولاس کند. ملی پوش یونانی مدت زیادی است که هدف نقل و انتقالاتی هر دو باشگاه چلسی و منچستر یونایتد می باشد و این تیم سری آ ممکن است مجبور به فروش یکی از نامهای بزرگ خود شود تا مشکلات مالی معمول را حل کند. تابستان گذشته این اتفاق برای میرالم پیانیچ رخ داد و به احتمال بسیار زیاد مشابه آن در تابستان آینده نیز رخ خواهد داد.

manolas

مانولاس در قرارداد خود هیچ بندی جهت آزادسازی ندارد، بدین ترتیب رم احتمالا تقاضای تقریبا ۴۰ میلیون پوند از خریداران احتمالی وی خواهد کرد تا این مدافع میانی سطح بالای خود را به فروش برساند. مانولاس ۲۵ ساله در تابستان ۲۰۱۴ در ازای ۱۳ میلیون یورو به رم پیوست و جالوروسی می تواند انتقال دائمی فازیو را در ازای پرداخت ۳٫۲ میلیون یورو، در انتهای فصل قطعی کند.

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس خبری مورینیو پیش از دیدار با کریستال پالاس

مورینیو از آخرین وضیعت بازیکن ها و تیم میگوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *