خانه / هیچکدام / پس از فلینی، نوبت تمدید قرارداد لینگارد است

پس از فلینی، نوبت تمدید قرارداد لینگارد است

باشگاه منچستریونایتد تایید کرده است که قرارداد فلینی تمدید شده است. و حالا گفته میشود که به زودی قرارداد لینگارد هم تمدید خواهد شد.

یونایتد فنز- مذاکرات بر سر تمدید قرارداد از دسامبر حالا پایان یافته است و لینگارد تا سال ۲۰۲۱ در باشگاه خواهد بود که این قرارداد یک بند دارد که در صورت فعال سازی لینگارد یک سال بیشتر از مدت معین در باشگاه خواهد بود. لینگارد از بازیکنان مورد علاقه ی مورینیو است و مورینیو او را متقاعد کرده است که یکی از ارکان اصلی تیمش است. لینگارد دستمزد هفتگی ۳۰ هزار پوند داشت و باشگاه دوبرابر این مبلغ را پیشنهاد داد. حالا آنها یک قرارداد پرسود تر برای لینگارد آماده کرده اند که بازیکن و نمایندگانش آن را پذیرفته اند. سان در ماه سپتامبر گفت که هر دو سمت میخواهند که تمدید قرارداد انجام شوند. این بازیکن ۲۴ ساله ی پرورش یافته ی آکادمی فقط ۱۸ ماه از قراردادش فعلی است باقی است و هدف باشگاه این بود که قبل از رسیدن این مدت به ۱۲ ماه قرارداد جدیدی با لینگارد امضا کند.

nintchdbpict000289624053

لینگارد به طور قرضی به لسترسیتی، بیرمنگام، برایتون و دربی کانتی قرض داده شده است و نهایتا فصل گذشته به تیم اصلی منچستریونایتد راه یافت و ۳۳ بازی زیرنظر فن خال انجام داد. او این فصل نیز ۱۲ بازی از ابتدا و ۶ بازی به صورت تعویضی با وجود رقابت های سنگینی که منچستریونایتد در آنها حضور دارد، انجام داده است. و معمولا در پست های چون وینگر و پشت مدافع هدف بازی میکند. او ۳ بازی ملی برای تیم ملی انگلیس نیز در کارنامه دارد. اخبار پذیرفته شدن تمرید قرار داد توسط لینگارد یک روز پس از تایید تمدید یکساله ی قرارداد فلینی توسط باشگاه، منتشر شد. فلینی قراردادی چهارساله با امکان تمدید یکساله امضا کرده بود. علی رغم مشکلاتی که از زمان پیوستنش به منچستریونایتد برای این بازیکن بلژیکی به وجود آمده است، که یکی از آنها هو شدن توسط هواداران خودی است. مورینیو هنوز به این هافبک ایمان دارد. بسیاری از هواداران هنگامی که او در بازی سه شنبه شب نیمه نهایی جام اتحادیه مقابل هال سیتی گلزنی کرد او را تشویق کردند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *