پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / پاتريس اورا تمامي پيشنهادات را براي بازگشت به منچستر يونايتد رد ميكند

پاتريس اورا تمامي پيشنهادات را براي بازگشت به منچستر يونايتد رد ميكند

هنگامي كه پاتريس اورا به منچستريونايتد لينك شد،همه تعجب كردنديونايتد فنز- به گزارش اسپورت ویتنس اين انتقال نوستالژيك در نگاه اول خوب بنظر ميرسد اما واقعيت ها چيز ديگري مي گويند.

با حضور لوك شاو، متئو دارميان و ديلي بليند كه همه قابليت بازي در پست دفاع چپ را دارند حضور اورا را در منچستر كمي سخت كرده است. والنسيا و  همچنين شالكه خواهان بخدمت گيري اين مدافع با تجربه فرانسوي هستند، اين دو باشگاه مهتمل ترين گزينه براي جذب مدافع سابق منچستريونايتد هستند.

كوريره دلا اسپورت در تيتر روز سه شنبه خود اشاره داشته اند كه دو باشگاه فرانسوي ليون و مارسي از مشتري هاي اورا هستند، هر چند خودش منتظر است تا شايد پيشنهادي از سران يونايتد به او ارائه شود و به الترافورد بازگردد. همچنين اين روزنامه ايتاليايي گزارش داده است كه مدافع فرانسوي يونتوس پيشنهاد والنسيا را رد كرده است،همچنين پيشنهاد شالكه و كريستال پالاس،زيرا او ميخواهد به منچستريونايتد بازگردد.

image

هر چند در طرف ديگر ژوزه مورينيو علاقه اي براي بخدمت گيري اين مدافع ندارد و همه چيز در كمپ تمريني كارينگتون آرام پيش ميرود.اين موضوع اثبات ميكند كه در سال ٢٠٠٦وقتي از موناكو به منچستريونايتد الكس فرگوسن پيوست،ممكن است تا پايان فصل در يونتوس باقي بماند و در پايان فصل پيشنهادات را برسي كند.

ممكن است در پايان فصل بازگشت به كشور سابقي كه در انجا بازي ميكرد و يا يك پست مربي گري!چه كسي ميداند؟

درباره ی متین فلاريان

95-10-29 شروع کردم. به امید موفقیت تیم محبوبم.

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *