خانه / هیچکدام / وین رونی بخاطر مرخصی یک روزه از مورینیو تشکر کرد

وین رونی بخاطر مرخصی یک روزه از مورینیو تشکر کرد

رونی همچنین از فرصت استفاده کرد تا بگوید که معتقد است اگر اختلاف میان رسانه ها و بازیکنان از بین برود، انگلستان شانس بیشتری برای موفقیت خواهد داشت.

یونایتد فنز – به گزارش میرر، وین رونی یکشنبه شب به لندن رفت تا از اتحادیه نویسندگان فوتبال جایزه معتبری دریافت کند و پس از آن از سرمربی خود خوزه مورینیو بخاطر مرخصی یک روزه اش تشکرد کرد. رونی روز شنبه در مقابل استوک گل تساوی تیمش را در مقابل استوک در وقت های اضافه به ثمر رساند تا تبدیل به برترین گلزن تاریخ باشگاه منچستر یونایتد، با ۲۵۰ گل شود. اتحادیه میزبان جشنی بود که در لندن برای تجلیل از دوران حرفه ای کاپیتان منچستر یونایتد ترتیب داده شده بود. رونی در سخنرانی خود در این مراسم گفت:

می خواهم از نویسندگان فوتبال بخاطر این جایزه معتبر تشکر کنم. به لیست برندگان قبلی این جایزه نگاه کردم و باعث افتخار است که نام من در کنار آنها باشد. می خواهم از مربیانی که با آنها کار کرده ام تشکر کنم، هر یک از آنها در تبدیل شدن من به بازیکنی که در حال حاضر هستم، سهیم هستند، و از هم تیمی هایم نیز ممنونم. همچنین می خواهم تشکر بزرگی از خانواده ام کنم و از پاول استرتفورد، کسی که به عنوان یک دوست و مدیر برنامه، نقش عظیمی در زندگی من ایفا کرده است. و از خوزه مورینیو هم ممنونم چون فردا را به من مرخصی داده است.

2

رونی همچنین از فرصت استفاده کرد تا بگوید که معتقد است اگر اختلاف میان رسانه ها و بازیکنان از بین برود، انگلستان شانس بیشتری برای موفقیت خواهد داشت. با قرار گرفتن در کانون توجه، بعنوان یک ۱۶ ساله در اورتون، این مهاجم بخوبی با زندگی در اذهان عمومی و هر آنچه مستلزم آن بود، آشنا شد. چنین تمرکزی موجب ستایش می شود، همانطوری که موجب آن رکورد شکنی شنبه شب دویست و پنجاهمین گل منچستریونایتدی شد و خشمی که موجبات آن از کاپیتانی انگلستان به حذف دردناک از جام ملتهای اروپای ۲۰۱۶، توسط ایسلند منتهی شد. رونی به چنین پستی و بلندی هایی در طول مراسم یکشنبه شب اشاره کرد اما امیدوار است پل هایی می تواند بین بازیکنان و رسانه ها در جهت پیشرفت تیم ملی ایجاد شود. او گفت:

بازیکنان جوان حالا باید بدانند که رسانه ها بخش عظیمی از فوتبال هستند. من این را مستقیما دیده ام از زمانیکه کاپیتان یونایتد و انگلیس شده ام، بازیکنان باید درک کنند که رسانه ها تاثیر شگرفی روی بازی و بخصوص روی بازیکنان جوان انگلستان دارند. آنها کسانی هستند که باید تحت فشارهای بسیار به میدان بروند و بازی کنند. این سخت است و گاهی اوقات احساس می کنم که منصفانه نیست، و گاهی اوقات درست است، بنابراین از نظر من یک کار باید انجام شود، در این لحظه از زمان، شکاف بزرگی میان رسانه ها و بازیکنان ایجاد شده است. به نظرم هرچه سریعتر رسانه ها و بازیکنان باید متحد شوند و به میدان بیایند، این برای فوتبال انگلستان بهتر خواهد بود.

3

نایب رییس اجرایی یونایتد، اد وودوارد نیز در بین جمعیتی بود که به افتخار رونی گردهم آمده بودند، همچنین هم تیمی های سابق وین، همچون وس براون، لوئیس ساها و درن فلچر نیز در این مراسم حضور داشتند. فلچر که در حال حاضر در وست برام توپ می زند، گفت:

همچون بسیاری از بازیکنان بزرگ، متاسفانه، وقتی زمان زیادی از بازنشستگی وین بگذرد از او برای آنچه که در زمین به دست آورده است صمیمانه قدردانی خواهد شد، یا شاید ما همگی باید در این لحظه از وی تقدیر کنیم. بعنوان یک اسکاتلندی، با اکراه اعتراف خواهم کرد که انگلیس همیشه بازیکنان بزرگی داشته اما امشب ما افتخار همراهی یکی از آنها را داریم. نه تنها برترین گلزن منچستر یونایتد، بلکه بیشترین بازی در تیم ملی و بیشترین گل زده در تیم ملی نیز ازآن اوست.
7

مربی انگلیس، گرت سوتگیت نیز یکی دیگر از حاضرین بود، فقط یک روز پس از آنکه رونی رکورد بیشترین گل زده سر بابی چارلتون در تاریخ یونایتد را شکست. این بازیکن ۳۱ ساله جایگاه قهرمان جام جهانی را نیز با کسب عنوان برترین گلزن سه شیرها ازآن خود کرد و مربی سابق وی، روی هاجسون، که مسئولیت کاپیتانی تیم را به وین رونی اعطا کرد، ستایش بسیاری از این مهاجم کرد و گفت:

ما داریم درباره بازیکنی صحبت می کنیم که هر آنچه برای بردن بوده را درو کرده است. کسی که فقط به اوج حرفه خود نرسیده، بلکه فراتر از اوج حرفه اش رفته است. نوع این شور و شوق، و عشق به بازی چیزی است که به ندرت شاهدش هستید، من مدت بسیاری است که مشغول به کار هستم و با چنین عشقی به بازی، به این شدت مواجه نشده بودم. من فقط یک چیز را می دانم، در ۳۱ سالگی چیزهای بسیار بیشتری در آینده رخ خواهد داد، نمی دانم او تا به اینجا چندین رکورد را شکسته است ولی من بسیار متعجب خواهم شد اگر زمانی که او دست از بازی کردن بر می دارد، رکوردهای بیشتری را نشکسته باشد. امیدوارم در آینده نه چندان دور چنین اتقاقاتی بیافتد.
6

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *