دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / ویدیچ: مورینیو به زمان نیاز دارد

ویدیچ: مورینیو به زمان نیاز دارد

مدافع سابق شیاطین سرخ از عملکرد مورینیو حمایت کرده است.

یونایتد فنز- ورینیو در تابستان گذشته جایگزین فن خال شد ولی آماری متناقض داشته است. او از اکتبر در لیگ جزیره شکست نخورده است ولی هنوز در رده ی پنجم است و ۴ امتیاز با تیم چهارم که منچسترسیتی است فاصله دارد. منچستریونایتد ۱۸ امتیاز با چلسی صدر نشین فاصله دارد. آنها فاتح جام اتحادیه شدند و در لیگ اروپا هنوز شانس قهرمانی دارند.

ویدیچ مدافع سابق شیاطین سرخ معتقد است که مورینیو ریشه و توانایی بهبود شرایط را دارد و انتظار دارد که آنها فصل بعد در کورس قهرمانی باشند. ویدیچ در گفتگو با MUTV گفت:

ما در جایگاهی هستیم که مسلما دوست نداریم در آنجا باشیم ولی ما برای کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان اروپا میجنگیم. پیش از شروع فصل شما همیشه فکر میکنید منچستریونایتد باید برای کسب قهرمانی بجنگد ولی این آسان نیست. مورینیو آمد و چهار بازیکن را به الدترافورد آورد، ولی برای ساخت یک تیم برنده شما به زمان احتیاج دارید و ۶ ماه کافی نیست. ولی من باور دارم که تیم در حال پیشرفت است.

مورینیو سرمربی تیم های بزرگی بوده است و در کشور های مختلفی عناوین قهرمانی کسب کرده است بنابراین تجربه ی لازم را دارد و من معتقدم او میداند که چه میکند. من بی صبرانه منتظر فصل بعد هستم ولی اگر بخواهیم واقع گرا باشیم، اگر این فصل بتوانیم به لیگ قهرمانان اروپا صعود کنیم و جامی که کسب کرده ایم را هم در نظر بگیریم میتوان گفت که فصل راضی کننده ای بوده است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *