پنج شنبه , خرداد ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / هواداران بنفیکا خواهان فروش لیندلوف و سمدو

هواداران بنفیکا خواهان فروش لیندلوف و سمدو

در یک نظر سنجی، هواداران بنفیکا تمایل خود را به فروش لیندلوف و سمدو نشان داده اند.

یونایتد فنز- به نظر نمیرسد که هواداران بنفیکا از جدا شدن لیندلوف خیلی نگران باشند. این هفته در یک نظرسنجی که توسط روزنامه ی O Jogo انجام شد، نتایج کمی دور از انتظار بود. سوال نظرسنجی این بود که چه کسی باید فروخته شود.

این نظر سنجی مخصوصا برای بازیکنانی که به طور جدی به منچستریونایتد لینک شده بودند انجام شد. ویکتور لیندلوف و نلسون سمدو. آنها پرسیدند که آیا هوادارن خواستار این هستند که تنها لیندلوف فروخته شود، یا لیندلوف، هر دو و یا هیچکدام.
۳۲٫۷ درصد رای به فروش هردو بازیکن دادند، ۳۱٫۶ درصد به فروش لیندلوف، ۱۸٫۶ درصد رای به عدم فروش هر دو بازیکن دادند، ۶٫۸ درصد به فروش سمدو رای دادند و ۱۰٫۳ درصد هم نظری نداشتند.

manchesterunited-josemourinho

شایعاتی که گویای انتقال هردو بازیکن لیندلوف و سمدو به منچستریونایتد بود اخیرا کمرنگ شده اند. لیندلوف پس از اینکه مورینیو علاقه ای به انجام انتقال نشان نداد به ترکیب بنفیکا بازگشت. سمدو نیز که تنها دو یا مقاله ی جدی در مورد انتقال او وجود داشت دیگر هرگز یادآوری نشد. این نظر سنجی نشان میدهد که فروش این دو بازیکن از نظر اقتصادی میتواند برای بنفیکا بسیار خوب باشد.آنها امیدوار بودند که ۵۰ میلیون یورو برای لیندلوف و طبق گزارشات اخیر O Jogo حداقل ۴۰ میلیون یورو هم برای سمدو دریافت کنند.

این نظر سنجی نشان میدهد که علی رغم پول زیادی که میتواند نسیب بنفیکا شود، هوادارن هنوز به پتانسیل سمدو اعتماد دارند. این بازیکن پرورش یافته در بنفیکا بسیار بیشتر از لیندلوف که اکثر هوادارن خواهان رفتن او بودند، مورد توجه و علاقه ی هوادارن است. میتوان گفت که آنها اینگونه به موضوع نگریسته اند؛ ما همه ی این پول را میخواهیم، اما اگر قرار باشد یکی از این دو را نگه داریم، بهتر است که بازیکنی که در تیم خودمان رشد کرده است را نگه داریم.

چند هفته پس از هیجاناتی که توسط رسانه ها درمورد انتقال تقریبا انجام شده ی لیندلوف به منچستریونایتد، شاید حالا هوادارن منچستریونایتد باید از خود بپرسند که آیا لیندلوف ارزش آن همه پول را دارد؟ و جواب آنها میتواند بهترین پاسخ برای این سوال باشد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *