خانه / هیچکدام / هنوز هیچ توافقی بین منچستریونایتد و دی فری حاصل نشده است

هنوز هیچ توافقی بین منچستریونایتد و دی فری حاصل نشده است

اخبار زیادی مبنی بر توافق منچستریونایتد و دی فری برای انتقال او به منچستریونایتد منتشر شده است.

یونایتد فنز- در چند ماه گذشته اخباری مبنی بر خروج این مدافع هلندی از لاتزیو در انتهای فصل از سوی رسانه های ایتالیایی منتشر شده است. تلاش دیرهنگام چلسی برای جذب او در تابستان گذشته با اولویت بیشتر نسبت به داوید لوییز نشانگر این است که کنته هنوز هم علاقه ی جدی به جذب او دارد. ولی اینگونه گفته میشود که منچستریونایتد بیشترین شانس را برای جذب این بازیکن دارد.

هفته ی گذشته IL Messaggero مقاله ای منتشر کرد که در آن گفته بود منچستریونایتد و لاتزیو به توافقات اولیه برای انتقال این مدافع ۲۵ ساله دست یافته اند ولی حالا به نظر میرسد که شرایط تغییر کرده است. این نشریه در روز چهارشنبه هم درباره ی آینده ی این بازیکن اخباری منتشر کرد و حال نظر آن ها این است که در حال حاضر هیچ گزینه ای که دی فری را علاقه مند به ترک باشگاه کند وجود ندارد.

البته هنوز از منچستریونایتد به عنوان یکی از مشتریان جدی او یاد میشود. و طبق ادعای IL Messaggero نماینده ای از سوی او در شهر منچستر حاضر بود که شایعات را بیشتر کرده است. درحالی که این داستان بسیار جالب به نظر میرسد باید خاطر نشان کرد که دو هفته پیش منچستریونایتد در حال مذاکره با لیون برای انتقال ممفیس دیپای بود و نمایندگانی از همان شرکتی که دی فری به عنوان مدیر برنامه های خود برگزیده است هم در این مذکرات حاضر بودند.

علی رغم همه ی این ها باید گفت که به احتمال بسیار زیاد دی فری در تابستان لاتزیو را ترک خواهد کرد. و حالا گفته میشود که منچستریونایتد، چلسی، بایرن مونیخ و پاریسن ژرمن رقابتی تنگاتنگ برای جذب این بازیکن خواهند داشت.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *