دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / هشدار کریک به هم تیمی هایش

هشدار کریک به هم تیمی هایش

هافبک منچستریونایتد، مایکل کریک اعلام کرد در باشگاه هیچ صحبتی از کسب سه‌گانه در این فصل به میان نیامده است.

یونایتدفنز – شیاطین ماه گذشته اولین قهرمانی خود با خوزه مورینیو را به دست آوردند و هنوز مدعیانه در جام حذفی و لیگ اروپا حضور دارند.

او در یکشنبه به خبرگزاری میل گفت:

“به نظرم اینکار برای یک بازیکن رویاپردازی است. باید روی بازی بعد، هفته‌ی بعد تمرکز کرد. اگر به عنوان هایی که می‌شود دست یافت، فکر کنید و زود شروع به شمردن آنها کنید، برایتان مشکل ایجاد خواهد کرد. “

او در ادامه گفت:

“راستش را بخواهید هیچ صحبتی در اینباره در رختکن صورت نگرفته است. قدم به قدم پیش می‌رویم. در یکشنبه لذت بردیم. اکنون جلوتر رفته ایم، اکنون تمام فکر و ذکرمان در بازی با چلسی است و سپس روستوف و بقیه مسائل در پس زمینه قرار دارند. واقعاً مسائل به اینگونه اند.

باید جلوی این مسائل را بگیرید. زیادی به آینده فکر کردن خطرناک است. البته نمی‌شود در پس افکار به عنوان یک هدف به آن نگاه نکرد اما پیشبینی اینکه چطور خواهد بود اگر این کار یا آن کار را انجام دهید، ممکن است خطرساز شود.”

منچستر یونایتد امشب در چهارچوب مسابقات جام حذفی به مصاف چلسی میرود.

درباره ی داریوش رشیدی

داریوش رشیدی
متولد لامرد فارس - مدت طرفداری: از 9 سالگی - اسطوره مورد علاقه:روی کین - بازیکن مورد علاقه : مایکل کریک - فعالیت های یونایتدی خودم در شبکه اجتماعی رو با مدیریت گروه بین المللی منچستر یونایتد شروع کردم و سپس عضو مجموعه یونایتدفنز شدم

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *