خانه / آکادمی / نیماری دیگر در راه است/ شیاطین سرخ به دنبال انتقال او به الدترافورد

نیماری دیگر در راه است/ شیاطین سرخ به دنبال انتقال او به الدترافورد

یکی دیگر از نوجوانان با استعداد برزیلی مورد توجه اروپایی ها قرار گرفته است و گفته میشود که آینده ی بسیار درخشانی خواهد داشت.

یونایتد فنز- ژانویه ماهی بود که برزیل باری دیگر به خاطر یکی از استعداد های جوان خود مورد توجه فوتبال اروپا قرار گرفت. وینیچوس جونیور، که درحال حاضر در بزرگترین تورنومنت جوانان کشور برزیل برای تیم فلامینگو بازی میکند، همه را با مهارت هایش تحت تاثیر قرار داده است.

نشریه ی برزیلی UOL گزارش کرده است که این بازیکن پیش از این نیز زیرنظر باشگاهی هایی مانند بارسلونا، چلسی، منچسترسیتی، آرسنال و منچستریونایتد بوده است ولی عملکرد اخیر او این علاقه ها را تبدیل به تصمیم جدی برای به خدمت گیری او کرده است. فلامینگو میدانست که او مورد توجه بزرگان اروپا قرار خواهد گرفت و به این دلیل هم نایب رئیس باشگاه، فلویو گودینیو امروز مصاحبه ای انجام داد و وضعیت این بازیکن را شفاف و روشن کرد. او به UOL گفت:

ما هیچ علاقه ای برای مذاکره برای او نداریم.

Flamengo-sub-17-vinicius-jr

طبق اظهارات رئیس سابق باشگاه فلامینگو و اخبار منتشر شده توسط نشریه ی Independent در روز دوشنبه، منچستریونایتد سعی کرد که یک بند اولویت خرید برای او در قراردادش قرار دهد ولی موفق نشد چرا که نمیخواستند مبلغ زیادی را برای انجام این کار بپردازند. گزارشات UOL حاکی از این است که بند آزادسازی این بازیکن ۱۶ ساله ۳۰ میلیون یورو است و باشگاه در این فکر است که هنگام امضای قرارداد جدید با او، بند آزادسازی او را نیز افزایش دهد.

او به زودی با تیم اصلی فلامینگو تمرین خواهد کرد. قصد باشگاه این است که بیشترین مقدار ممکن از او در زمین استفاده کنند حتی اگر فروش او در آینده اجتناب ناپذیر باشد. منچستریونایتد پس از جدایی سرالکس فرگوسن سیستم استعدادیابی خود را تقویت کرده است و حالا زیرنظر مورینیو در حال تقویت بیشتر این سیستم است. بازیکنان جوان زیادی از آمریکای جنوبی به شیاطین سرخ به طور معمول لینک میشوند که به ندرت این اخبار جدی میشوند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

منچستریونایتد منتظر مشخص شدن آینده ی پدیده ی موناکو

یکی از اهداف منچستریونایتد برای جذب به عنوان نوجوان و پرورش در آکادمی باشگاه پدیده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *