یکشنبه , اردیبهشت ۲ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / ناپولی مقصد بعدی زلاتان؟

ناپولی مقصد بعدی زلاتان؟

مدیر برنامه های زلاتان ایبراهیموویچ، ستاره سوئدی شیاطین سرخ، مدعی شده این بازیکن با وجود داشتن بند تمدید یک ساله در قراردادش، می تواند به ناپولی ملحق شود.

 

یونایتد فنز- ستاره سوئدی باشگاه منچستر یونایتد، در پایان فصل جاری قراردادش به پایان می رسد و دوباره بازیکن آزاد خواهد شد. زلاتان، که پیش از این برای هر سه تیم پرطرفدار ایتالیا یعنی یوونتوس، اینتر و میلان به میدان رفته است، و همیشه از ایتالیا به عنوان کشور دومش یاد می کند، ممکن است تابستان این بار به جنوب ایتالیا و بندر ناپل برود. مینو رایولا، مدیر برنامه های زلاتان ایبراهیموویچ، که خودش متولد شهری در نزدیکی ناپل ایتالیا است، در مصاحبه با Radio CRC ایتالیا گفت:

زلاتان همیشه عاشق شهر ناپل و هیجان و عشق هواداران ناپولی بوده است. همیشه این مساله را گفته است زیرا در خانواده ای بزرگ شده که خیلی به ناپلی ها شبیه بوده است. برای من هم همینطور است. او خیلی خوب می داند عشق مردم چگونه است و این هیجان و عشق آنها همیشه زلاتان را مجذوب خود کرده است. دی لورنتیس (رییس ناپولی) خیلی خوب زلاتان را می شناسد و در مورد زلاتان هیچگاه نمی دانید چه اتفاقی می افتد و هیچکس از آینده خبری ندارد.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *