پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / میخیتاریان: از هواداران میخواهم در ادامه فصل همین جو و شور و شوق را حفظ کنند

میخیتاریان: از هواداران میخواهم در ادامه فصل همین جو و شور و شوق را حفظ کنند

بازیکن ارمنستانی منچستریونایتد پس از نبرد حساس با لیورپول جو الدترافورد را فوق العاده دانست.

یونایتد فنز- هنریک میخیتاریان پس از تساوی مقابل لیورپول از هواداران خواست که جو بازی را برای ادامه ی فصل نیز در ورزشگاه حفظ کنند. شیاطین سرخ نهایتا به پایان ۹ بازی متوالی همراه با پیروزی رسیدند، اگر چه که نتیجه میتوانست بدتر باشد اگر ابراهیموویچ در دقایق پایانی گل تساوی بخش را به ثمر نمی رساند. این مساوی یونایتد را در رده ی ششم جدوا نگه میدارد، آنها ۱۲ امتیاز با صدرنشین جدول، چلسی فاصله دارند. این اولین تجربه ی میخیتاریان در دربی حساس و پرفشار لیورپول و منچستریونایتد بود و او جو عالی الدترافورد را ستایش کرده بود. و این بازیکن ارمنستانی امیدوار است که هواداران منچستریونایتد بتوانند این جو را برای ادامه ی فصل نیز حفظ کنند. او گفت:

من میخواهم جو مانند این را بیشتر در الدترافورد ببینم. از هواداران و حامیان تشکر میکنم. آنها به ما باور داشتند و تا لحظه ی پایان ما را حمایت کردند.

Paul-Pogba-578946

در انتها بازی یک یک بود و ما در تلاش بودیم تا برای دومین بار توپ را به تور دروازه بچسبانیم و متاسفانه ما موفق به انجام این کار نشدیم.

علی رغم گل دقایق پایانی ابراهیموویچ، میخیتاریان اعتقاد دارد که آنها شایسته ی کسب سه امتیاز بازی بودند.

او افزود:

ما میتوانستیم برنده باشیم و حتی میتوانسیم بازنده باشم، ولی من فکر میکنم که ما بیشتر شایسته ی پیروزی بودیم چرا که ما همانند یک تیم بازی کردیم و با تمام توان برای رسیدن به پیروزی تلاش کردیم. مساوی نتیجه ی بدی نیست چرا که ما هنوز به چهار تیم ابتدایی جدول بسیار نزدیک هستیم. ما بهترین عملکردمان را ارائه میدهیم تا در بین چهار تیم برتر باشیم و در ادامه ی بازی ها نیز با تمام توان پا به میدان خواهیم گذاشت.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *