پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مورینیو: ما باید بهتر کار کنیم

مورینیو: ما باید بهتر کار کنیم

خوزه مورینیو بعد از بازی با هال سیتی بیان کرد که باید برای بازی مقابل لیورپول بهتر از این کار کنند.

یونایتدفنز- خوزه مورینیو، پس از برد در دیدار رفت نیمه نهایی جام اتحادیه در برابر هال سیتی به صحبت با خبرنگاران شبکه منچستریونایتد و اسکای اسپورتس پرداخت. در ادامه شاهد حرف های او هستیم.

انتظار بازی دشواری را داشتم، گمان نمیکردم با چهار یا پنج گل به پیروزی برسیم. ۱-۰ همیشه برایم نتیجه ی خوبیست اما ۲-۰ بهتر است. کار تمام نشده، هنوز به ومبلی نرسیده ایم اما شاید گل دوممان تعیین کننده باشد. از نظر دفاعی (در نیمه اول) بسیار سازمان یافته کار کردند، همانگونه که انتظار داشتم و کارمان گره خورده بود. فکر میکنم کمی شلخته بازی کردیم و با یک تماس با توپ اضافه، تأخیر در تصمیم گیری و فرصت دادن به آنها، باعث پیچیدگی موقعیت میشدیم و در این نیمه خوب کار نکردیم. به نظرم در نیمه ی اول بازیکنان باید بهتر کار میکردند، من باید بهتر کار میکردم، طرفداران، آنها نیز باید بهتر کار میکردند. در نیمه دوم، همه ی ما فقط کمی، اندکی بهتر کار کردیم.

img_20170111_131833_753

مورینیو درمورد بغل شدنش توسط فلینی:

فکر میکنم او میخواست نشان دهد که میداند چقدر در چند موقعیت دشواری که برایش پیش آمده بود، از او پشتیبانی کرده ام. احتمالاً به این خاطر بود که بهش گفته بودم قراره گل دوم رابه ثمر برسانی، نمیدانم! برایش خوب بود که در مقابل طرفداران گلزنی کند، آنهم گل دومی که میتواند بسیار مهم باشد.

مورینیو در ادامه اظهار داشت:

حال این بازی به پایان رسید و من به یکشنبه فکر میکنم. و در یکشنبه باید بهتر کار کنم، بازیکنان باید بهتر کار کنند و هواداران هم باید بهتر کار کنند. همه از بازی های بزرگ خوششان میاید. بازیکنان، مربیان، طرفداران و… همه عاشق بازی های بزرگ هستند پس پیش به سوی بازی بزرگ یکشنبه!

img_20170111_150221

آیا بیماری زلاتان بر بازی یکشنبه اش تأثیر خواهد گذاشت؟

گمان نمیکنم. گمان نمیکنم.

مورینیو در ادامه گفت:

بله، ۹ پیروزی قطعاً خیلی مهم است، شش پیروزی در لیگ برتر پس بیایید به دنبال دهمین پیروزی پیاپی باشیم، هفتمین پیروزی متوالی در لیگ برتر. به نظرم اگر این را میخواهیم، همگی باید پیشرفت کنیم.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *