دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مورینیو: زلاتان شخصیت تبدیل شدن به اسطوره ی شیاطین سرخ را داراست

مورینیو: زلاتان شخصیت تبدیل شدن به اسطوره ی شیاطین سرخ را داراست

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ به تمجید و تحسین ستاره ی سوئدی تیمش پرداخته است.

یونایتد فنز- سرمربی شیاطین سرخ، مورینیو گفته است که زلاتان ابراهیموویچ همان شخصیت فوق العاده ای بود که منچستریونایتد نیاز داشت. ابراهیموویچ و مورینیو به همراه بایلی، میخیتاریان و پوگبا همگی در تابستان به منچستریونایتد پیوستند به این امید که باشگاه بتواند در جمع چهار تیم برتر لیگ جزیره قرار بگیرد. البته منچستریونایتد رقابت سختی برای قرارگیری در بین چهار تیم برتر دارد ولی ابراهیموویچ با به ثمر رساندن ۲۶ گل در تمامی مسابقات خودش را به عنوان یکی از بهترین خرید های فصل اثبات کرده است.

او به خاطر کمک به جو درون رختکن مورد ستایش قرار گرفته است و مورینیو در مصاحبه ای با France Football بسیار این ستاره ی سوئدی را مورد ستایش قرار داد. مورینیو گفت:

منچستریونایتد دیگر شخصیت های برجسته ای مانند رایان کیگز، پل اسکولز و روی کین را ندارد، وین رونی و مایکل کریک چهره های این نسل تیم هستند و گروهی جدید از بازیکنان هستند که باید سازگار شوند. به این دلیل جذب زلاتان برای من بسیار مهم بود. در این تیم او علی رغم انگلیسی نبودن و عدم آگاهی از تاریخچه ی باشگاه شخصیت و مشخصات تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ را دارد.

او در فینال جام اتحادیه دو گل به ثمر رساند، اولین عنوان مهم دوران مورینیو به لطف او به دست آمد. شیاطین سرخ هنوز شانس قهرمانی در لیگ اروپا و همچنین قرارگیری در بین چهار تیم برتر لیگ جزیره را دارند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *