یکشنبه , اردیبهشت ۲ ۱۳۹۷
خانه / آکادمی / مورینیو خواهان بازگرداندن کین به اولدترافورد

مورینیو خواهان بازگرداندن کین به اولدترافورد

عملکرد درخشان این فصل مایکل کین در خط دفاعی برنلی، باعث شده است تا باشگاه های زیادی خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن باشند.

 

یونایتد فنز- با توجه به مصدومیت های پی در پی و طولانی مدت مدافعان منچستر یونایتد در این فصل، خوزه مورینیو تصمیم دارد برای فصل بعد، خط دفاع تیم خود را تقویت کند. شنیده ها حاکی از این است که این مربی پرتغالی، عملکرد مایکل کین مدافع فعلی باشگاه برنلی و بازیکن سابق شیاطین سرخ که در آکادمی منچستر یونایتد، مراحل پیشرفت را طی کرده، را زیر نظر گرفته است.

در دوره حضور فن خال در یونایتد، عملکرد خوب مایکل کین ۲۴ ساله، باعث شده بود تا با وجود سن کمش، همگان از ظهور یک مدافع قابل اعتماد که محصول خود باشگاه هم بود، سخن بگویند. ولی اوضاع آن چنان هم مطابق انتظار این بازیکن جوان پیش نرفت و سر مربی هلندی شیاطین سرخ، با بی مهری، این بازیکن را در ازای مبلغ ۳ میلیون پوند به باشگاه برنلی فروخت.

اما حضور در برنلی، سر آغاز فصلی جدید در زندگی مایکل کین بود. این مدافع جوان، به آرزویش که همان بازی های مستمر و ثابت در ترکیب یک تیم بود رسید، همان چیزی که در یونایتد از او دریغ می شد. وی در همان چند بازی اول برای برنلی، توانایی های خود را به همگان ثابت کرد. درخشش او در ترکیب برنلی، آنقدر خوب بود که گرت ساوت گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، او را به تیم ملی دعوت کرد.

حالا به نظر می رسد یونایتد از فروش این مدافع با استعداد پشیمان شده و مورینیو اعلام کرده است تصمیم دارد برای فصل بعد، مایکل کین را به اولدترافورد برگرداند. شیاطین سرخ راه چندان سختی برای دوباره به خدمت گرفتن کین، پیش رو ندارند، چرا که طبق بند کسر ۲۵ درصدی حق فروش این بازیکن، که باشگاه در هنگام فروش کین به برنلی، در قراردادش منظور کرده، می تواند با خیالی راحت نسبت به سایر رقبا، برای جذب این بازیکن اقدام کند.

آنطور که به نظر می رسد خود مایکل کین هم مشتاقانه، خواهان بازگشت به جمع شیاطین سرخ است. وی در بازی هفته پیش یونایتد در برابر چلسی، با برادر خود، ویل کین که او هم دیگر محصول آکادمی منچستر است، در جایگاه ویژه ورزشگاه حضور داشتند و به تماشای بازی تیم سابق شان آمده بودند. مایکل کین در گذشته، به همراه برادرش و پل پوگبا و جسی لینگارد، همگی همزمان و در کنار هم در رده های سنی باشگاه منچستر یونایتد رشد کردند و در سال ۲۰۱۱ موفق شدند به مقام قهرمانی در رده سنی جوانان باشگاه های انگلیس برسند.

از طرفی دیگر، نکته بارز در بازگرداندن مایکل کین، آشنایی این بازیکن با جو باشگاه و هواداران است. وی رشد یافتهء این باشگاه است و همین مزیت باعث می شود در صورت بازگشت دوباره، خیلی سریع بتواند خود را در ترکیب شیاطین سر جای دهد، ضمن اینکه هماهنگی این بازیکن با هم تیمی های سابق خود مانند پوگبا و لینگارد و اکثر بازیکنان، می تواند خیال مورینیو را بابت هرچه سریع تر جا افتادن این بازیکن، در ترکیب تیم، راحت کند.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شانس دوباره ی منچستریونایتد برای جذب پدیده ی پرتغالی

پس از لغو انتقال اومارو امبالو از بنفیکا به لایپزیگ حالا منچستریونایتد که یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *