دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مورینیو: جریان موز چیز خنده داری نبود!

مورینیو: جریان موز چیز خنده داری نبود!

مورینیو:اصولا تنها دشمن باید روستوف میبود…

یونایتدفنر-مورینیو این سرمربی ۵۴ ساله منچستریونایتد این چنین گفت:

جریان‌ موز در کل چیز خنده داری‌ نبود، ما باید به وضعیت جسمانی بازیکنانمان احترام بگذاریم.مارکوس روخو در شرایط بدی قرار داشت.پل یک مصدومیت عضلانی دارد. دالی بلیند را نمی دانم.خستگی همین عواقب را دارد، احتمالا یکی از آنها این باشد که ما یکشنبه بازنده شویم.آنها آنقدر مقاومت کردند تا به جایی برسند که ما از لحاظ جسمانی به دردسر بیافتیم.

 

ما بازی را باز کردیم و مشکلات و مصدومیت ها نیز به سراغمان آمده بود.ما دشمنان زیادی داریم، اصولا تنها دشمن باید روستوف میبود ولی سخت است که دوشنبه شب بازی کنید و سپس امشب به میدان بروید.هرگز صحبتهای نماینده یوفا در روستوف را فراموش نخواهم کرد که به من گفت بیمه ما مصدومیت هایتان را پوشش خواهد داد بنابراین مشکلی نیست.

مردم می توانند بگویند که یونایتد می تواند بهتر بازی کند ولی حقیقت این است که چیزهای زیادی بر خلاف میل ما پیش می روند.تیمهای بالاتر از ما نمی دانند خستگی یعنی چه، نمی دانند تراکم بازیها یعنی چه. آنها درباره کمبود خواب چیزی نمی دانند.شکست تیمهای انگلیسی خنده دار نیست. ۵ تیم بالای ما در لیگ برتر حالا هیچ بازی بین المللی نخواهند داشت و ما خواهیم داشت.

 

مورینیو توانسته است در این فصل با منچستریونایتد دو جام،خیریه و جام اتحادیه را کسب کند همچنین گفتنی است تیم او در این فصل با ۱۱۵ موقعیت بیشترین ایجاد موقعیت را در بین تیمهای حاضر در لیگ اروپا دارا میباشد.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *