سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مورینیو به دنبال ستاره ی نیمکت نشین کهکشانی ها در تابستان پیش رو

مورینیو به دنبال ستاره ی نیمکت نشین کهکشانی ها در تابستان پیش رو

منچستریونایتد در دو فصل اخیر یکی از باشگاه های علاقه مند به جذب خامس رودریگز بوده است.

یونایتد فنز- میتواند گفت که خامس رودریگز بهترین بازیکن جام جهانی گذشته بود. او کفش طلایی را برد و بهترین گل مسابقات را به ثمر رساند و در تمامی ترکیب های منتخبی که مربوط به بازیکنان جام جهانی ۲۰۱۴ بود حضور داشت. او به رئال مادرید پیوست ولی هنوز موفق نشده است خود را به ترکیب اصلی تحمیل کند. مثلث بی بی سی یکی از موانع راه این بازیکن برای فیکس بودن است. ولی در اکثر مواقع اشتباه خود او باعث این اتفاق شده است. او مشکلات رفتاری داشته است و ابهاماتی در مورد علاقه ی او برای تلاش و جنگیدن و به دست آوردن جایگاه خود در ترکیب به وجود آمده است.

نشریه ی Marca در مقاله ای اشاره کرده است که اعضای مثلث بی بی سی اعتماد به نفس بالایی برای بازی های بزرگ و فیکس بودن دارند و گاهی اوقات تلاشی برای اثبات خود نمیکنند که این رویه باید دچار تغییر شود. این نشریه میگوید مورینیو بی میل به جذب خامس در تابستان نیست و اگر اوضاع او در مادرید تغییر نکند احتمال این انتقال وجود دارد. این تنها منچستریونایتد نیست که علاقه مند به جذب اوست و مورینیو باید در رقابت با چند باشگاه برای جذب او قرار بگیرد.

این اولین باری نیست که خامس به منچستریونایتد لینک شده است و مطمئنا آخرین بار هم نخواهد بود ولی مورینیو مطمئنا ابتدا از خلق و خوی بازیکنان آگاه میشود و سپس برای جذب آنها اقدام میکند و شاید این مسئله که خامس جنگندگی لازم را ندارد مورینیو را دلسرد کند. او تنها ۲۵ سال دارد و زمانی زیادی برای بازی کردن و تبدیل شدن به یکی از بهترین های دنیا دارد و شاید در منچستریونایتد راه پیشرفت را آسان تر از رئال مادرید طی کند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *