پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مورینیو: برای موفقیت باید فرصت طلب بود

مورینیو: برای موفقیت باید فرصت طلب بود

شیاطین سرخ دو بازی متوالی است که در لیگ به پیروزی نمیرسند و باید هرچه زودتر فکری به حال این مسئله بکنند.

یونایتد فنز- مورینیو میگوید که اگر منچستریونایتد میخواد تبدیل به یک تیم سطح بالا شود باید بسیار فرصت طلب باشد.
منچستریونایتد در مقابل استوک تیم برتر میدان بود ولی درنهایت با گل دقایق پایانی رونی تنها یک امتیاز از این بازی کسب کرد. شیاطین سرخ این فصل در ۸ بازی به تساوی رسیده اند و درمیان ۶ تیم بالای جدول کمترین گل زده را دارد. در دو بازی این فصل در برابر استوک شیاطین سرخ تنها دو گل به ثمر رسانده اند و به دو تساوی یک بر یک رسیده اند، این در حالی است که آنها ۴۹ شوت در این دوبازی به سمت دروازه ی استوک زده اند.

همچنان احتمال بسیار کمی وجود دارد که منچستریونایتد در این ماه بازیکنی جذب کند. ولی اوبامیانگ و گریزمن برای انتقال در تابستان به آنها لینک شده اند.

Manchester-Uniteds-Marouane-Fellaini-in-action-with-Stoke-Citys-Glenn-Whelan

مورینیو گفت:

یک تیم عالی باید بسیار فرصت طلب باشد. شما باید در اولین فرصتی که به دست می آورید گل اول را به ثمر برسانید و هنگامی که بازی یک بر صفر است فرصت دوم را به دست آوردید و کار حریف را تمام کنید که ما در این امر به اندازه ی کافی موفق نبوده ایم. ما در چند بازی این کار را انجام دادیم ولی در بسیاری از بازی هایی که پیروز شدیم مانند بازی با کریستال پالاس و میدلزبرو، بسیار سخت به گل رسیدیم.

پس از ۶ برد متوالی در لیگ جزیره شیاطین سرخ حالا دو تساوی پیاپی مقابل لیورپول و استوک سیتی داشته اند. ولی مورینیو میگوید که خوشحال است. و منظور او این است که ایجاد تغییر در تیم بسیار سخت است. او افزود:

شما تغییراتی را به وجود می آورید ولی هنگامی که تیم خوب بازی میکند و موقعیت ایجاد میکند تغییر دادن ترکیب کار آسانی نیست. تغییر تیم هنگامی که میبینید یک بازیکن و یا تیم بد بازی میکند آسان است. من با تغییراتم سعی میکنم بازی را به سمتی دیگر بکشانم. من این تغییرات را به این خاطر انجام نمیدهم که بازیکنی بد بازی میکند و یا بودنش در زمین سودی ندارد. گاهی اوقات من ترجیح میدهم که هنگامی که بد بازی میکنیم و شایسته شکست هستیم شکست بخوریم نه اینکه زمانی که خوب بازی میکنیم. و اگر این اتفاق رخ دهد با آن کنار می آیم. کنار آمدن با شکست هنگامی که میبینید همه ی کار ها درست انجام شده است و نتیجه ی شما در تضاد با عملکردتان است، کمی سخت است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *