خانه / هیچکدام / مورینیو: با تمام قدرت در بازار نقل و انتقالات تابستانی حاضر خواهیم بود

مورینیو: با تمام قدرت در بازار نقل و انتقالات تابستانی حاضر خواهیم بود

مورینیو در آخرین مصاحبه اش در مورد نقل و انتقالات حرف زده است و خرید بازیکن بزرگی در ژانویه را بعید دانسته است.

یونایتد فنز- ژوزه مورینیو با شبکه ی پرتقالی Sport TV صحبت کرده است و کمی از برنامه های خود برای نقل و انتقالات در باشگاه منچستریونایتد را آشکار کرده است. چندین بازیکن برای پنجره ی نقل و انتقالاتی ژانویه و بعد از آن، به منچستریونایتد لینک شده اند ولی مورینیو خرید های بزرگ در نقل و انتقالات ژانویه را تکذیب کرده است. او گفت:

من با شرایطی که وجود دارد، متقاعد شده ام که در این پنجره ی نقل و انتقالاتی ما فروشنده خواهیم بود و نه خریدار. ما میخواهیم بودجه ی خود را افزایش دهیم تا در تابستان با قدرت هرچه تمام وارد بازار نقل و انتقالات شویم، مانند کاری که تابستان گذشته با به خدمت گیری چهار بازیکن انجام دادیم. (مورینیو به خرید پوگبا، ابراهیموویچ، بایلی و میخیتاریان اشاره میکرد.)

img_20170111_131439_150

روزنامه ی A Bola که در نسخه ی روز چهارشنبه ی خود بخش هایی از صحبت مورینیو را نقل کرد، میگوید که هرگونه احتمال انتقال لیندلوف به منچستریونایتد، به احتمال بسیار بالا برای تابستان پیش رو است و نه نقل و انتقالات ژانویه.

مانند تمام سرمربیان، حرف های مورینیو در مورد نقل و انتقالات همیشه همان چیزی نبوده است که بعدا اتفاق افتاده است ولی به نظر میرسد که مورینیو به یک تابستان پرخرید دیگر می اندیشد. آنتوان گریزمن یکی از ستارگانی است که چندین بار به منچستریونایتد لینک شده است و میتواند یکی از اهدافی باشد که مورینیو برای تابستان به آنها می اندیشد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *