پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مورینیو: اگر رونی بخواهد به چین برود مانع او نمیشوم

مورینیو: اگر رونی بخواهد به چین برود مانع او نمیشوم

شایعات زیادی درباره ی پیشنهاد های نجومی تیم های چینی به وین رونی مطرح است.

یونایتد فنز- سرمربی پرتقالی شیاطین سرخ گفت که مبلغ قرارداد ها بسیار بالا بود و رد کردن آنها بسیار سخت بود و همچنین گفت که این امکان وجود دارد که بازیکنان به دلایلی علاقه مند انتقال به چین باشند. از او سوال شد که آیا احتمال دارد که رونی پس از تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ باشگاه به چین برود و او از خروج او را غیرمحتمل نشمرد. و با این وجود که گوانگژو اورگرانده و گوان پکن حاضر هستند هفته ای ۷۰۰ هزار پوند به کاپیتان انگلیس پرداخت کنند شاید این تعجب آور نباشد که رونی تمایل به خروج از باشگاه داشته باشد و مورینیو تصمیم را به خود رونی واگذار خواهد کرد.

Manchester-United-FC-v-Feyenoord-UEFA-Europa-League

او در این باره گفت:

من نمیدانم، این به خود او بستگی دارد. من دوست ندارم که از بازیکنانی که تصمیم میگیرند به چین بروند انتقاد کنم. این زندگی آنهاست و خودشان هستند که زندگی و دوران حرفه ای خود را شکل میدهند و درباره ی آن تصمیم میگیرند.

واقعا پیشنهادات بزرگی میشود و تجربه ی جالبی نیز میتواند باشد. برخی از سرمربیان خود را بزرگ تر از آنچه هستند میبینند و فکر میکنند که میتوانند در زندگی دیگران دخالت کنند ولی من از این نوع آدم ها نیستم. هرکسی در قبال زندگی خود مسئول است و من از تصمیمات هیچکس درباره ی زندگی خودش انتقاد نمیکنم. اگر صادقانه بگویم، در مسئله ی رونی من هیچ نظری ندارم چرا که او هرگز چیزی در این مورد به من نگفته است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *