خانه / هیچکدام / مورینیو: آماده بودن مدفعان برای بازی های پیش رو بسیار مهم و حیاتی است

مورینیو: آماده بودن مدفعان برای بازی های پیش رو بسیار مهم و حیاتی است

پس از مصدومیت روخو در بازی امروز مقابل ردینگ مورینیو در مصاحبه اش درباره ی این موضوع صحبت کرد.

یونایتد فنز- سرمربی منچستریونایتد ژوزه مورینیو نگران مصدومیت مارکوس روخو است. او در جریان بازی با ردینگ در چهارچوب جام حذفی در روز شنبه احساس ناراحتی کرد و جای خود را به فیل جونز داد.
این مدافع آرژانتینی در هفته های اخیر در آمادگی کامل بود و در دقیقه ی ۱۹ بازی با ردینگ در جام حذفی جای خود را به فیل جونز داد، تا دقیقه ی ۱۹ شیاطین سرخ دوبار دروازه ی حریف را گشوده بودند و تا حدودی حاشیه امنیت ایجاد کرده بودند. با بازی پیش رو در نیمه نهایی جام اتحادیه مقابل هال سیتی و پس از آن دربی حساس مقابل لیورپول در لیگ جزیره در آخر هفته، باید میزان آسیب و سطح آمادگی روخو برای بازی های پیش رو ارزیابی و مشخص شود.

7c10b2af09664448b4586b0fabb5c7a5-ashx

مورینیو در صحبت با MUTV پس از بازی گفت:

من هنوز نمیدانم که آسیب از چه ناحیه ای و در چه حد است. ما باید کمی صبر کنیم. عضلات همیشه حساس هستند و شما ترس مصدوم شدن از این نواحی را دارید ولی باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه میشود.
این مسئله بسیار برای ما مهم است که مدافعان مرکزیمان برای بازی های ژانویه آماده و در دسترس باشند. ولی من ترجیح میدهم صبر کنم. کریس اسمالینگ و فیل جونز عملکرد بسیار خوبی به نمایش گذاشتند.

اریک بایلی در حال حاضر در اردوی تیم ملی سواحل عاج به سر میبرد و درحال آماده سازی خود برای شرکت در مسابقات جام ملت های آفریقاست.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس خبری مورینیو پیش از دیدار با کریستال پالاس

مورینیو از آخرین وضیعت بازیکن ها و تیم میگوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *