پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / آکادمی / منچستریونایتد علاقه مند به دروازه بان جوان ایتالیایی، دونارومایی دیگر در راه است؟

منچستریونایتد علاقه مند به دروازه بان جوان ایتالیایی، دونارومایی دیگر در راه است؟

منچستریونایتد در سال های اخیر همواره به دنبال یک دروازه بان جوان و آینده دار برای تضمین جانشین دخیا بوده است.

یونایتد فنز- طبق گفته های مدیر برنامه ی الساندرو کنفنته، منچستریونایتد و یوونتوس به جذب این دروازه بان جوان علاقه مند هستند.
کنفنته در سری آ برای تیم کیه وو ورونا بازی میکند، این بازیکن ۱۸ ساله در این فصل چندین بار در لیست بازیکنان تیمش برای بازی قرار گرفته است ولی هنوز به میدان نرفته است.
مدیر برنامه های او، پولو داتولا در مصاحبه ای که با وبسایت ایتالیایی کالچو مرکاتو داشت علاقه مندی منچستریونایتد به این بازیکن را تایید کرد:

فقط منچستریونایتد و یوونتوس به او علاقه مند نیستند، او تحت نظر همه ی باشگاه های بزرگ است.

او همچنین افزود که کیه وو ورونا علاقه ای به فروش این بازیکن ندارد و فقط در تابستان امکان مذاکرات وجود خواهد داشت. او در این مورد گفت:

ولی کیه وو نمیخواهد او را به فروش برساند و من از این حقیقت آگاه هستم که این باشگاه بهترین مکان برای پیشرفت اوست. ما در پایان فصل مذاکراتی خواهیم داشت.

czoqhkjxaaaorgx

گفته میشود که استایل این بازیکن به سمیر هندانوویچ شباهت دارد که این بازیکن به عنوان یه هوادار اینتر بازی های او را تماشا میکرد. باید منتظر ماند و دید که آیا منچستریونایتد به اندازه ای به او علاقه مند است که برای خرید او اقدام کند یا نه. کنفنته اخیرا قراردادی امضا کرده است که تا سال ۲۰۲۰ او را در کیه وو نگه میدارد.

در سال های اخیر منچستریونایتد به دنبال استعداد های جوان در پست دروازه بانی در کل اروپا بوده است و خبر علاقه ی آنها به این بازیکن نمیتواند دور از ذهن باشد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

منچستریونایتد به دنبال جذب خامس رودریگز جدید

استعدادیابان منچستریونایتد یک نوجوان کلمبایی را شناسایی کرده و به انگلیس آورده اند که شباهت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *