منچستریونایتد به انتقال ستاره بارسا سرعت می بخشد
منچستریونایتد به انتقال ستاره بارسا سرعت می بخشد

منچستریونایتد به انتقال ستاره بارسا سرعت می بخشد

یونایتد فنز– ژوزه مورینیو به دنبال شکار یک مدافع مرکزی در تابستان است و اومتیتی به هدف شیاطین سرخ در این پست بدل شده است. ملی پوش فرانسوی در حال مذاکره با بارسلونا برای تمدید قرارداد است اما اکنون مذاکرات با مشکلاتی روبرو شده است. گزارشات از اسپانیا می گوید جرارد پیکه نگران از دست دادن همبازی خود در خط دفاعی بعد از تنها دو فصل در نیوکمپ است.و براساس آنچه Don Balon گفته است او به سران بارسا پیشنهاد داده درصورت ترک بارسا توسط اومتیتی آنها باید به فکر جذب دفاع پاریس، مارکینیوش بیفتند.

در حال حاضر رقم فسخ قرارداد اومتیتی ۶۰ میلیون یورو است و این قرارداد تا سال ۲۰۲۱ اعتبار دارد.این بازیکن ۲۴ ساله انتظار دارد حقوق او به ۳ میلیون یورو افزایش یابد اما سران باشگاه در مقابل درخواست او مقاومت می کنند.بارسلونا در پی آن است تا رقم فسخ قرارداد او را افزایش دهد تا مبدا مجبور شوند او را با این مبلغ پایین به باشگاه دیگری واگذار کنند.با این حال ارنستو والوارده سرمربی بارسلونا معتقد است باشگاه نگران مبلغ فسخ فعلی نیست.

والورده در ژانویه گفته بود:

“شما مبلغ فسخ را افزایش می دهید تا باشگاههای دیگر نتوانند بازیکنان را جذب کنند.اما با گذشت زمان آن مبلغ نیز زیاد به نظر نخواهد رسید؛ و همچنان بازیکن شما به فکر ترک باشگاه است.ما بسیار از اومتیتی راضی هستیم و من مطمئن هستم او سالهای زیادی با ما خواهد بود.”

اومتیتی همچنین به رئال مادرید نیز لینک شده است و لوس بلانکوس به مارکینیوش نیز علاقه مند است.ملی پوش برزیلی خود را در پاریس یک بازیکن معولی میبیند.اما گزارشات نشان میدهد قهرمان فرانسه بدنبال قراردادی نجومی برای واگذاری او می باشد.
در این بین کارشناس فوتبال اسپانیایی گیلم بالاگو معتقد است اومتیتی می تواند از علاقه یونایتد به خودش در جهت پر کردن جیبش استفاده کند.
او توییت کرد:

“اومتیتی دارد کارت دو رو بازی میکند،از یک طرف به بارسایی ها می گوید در این باشگاه میماند و از طرف دیگر می خواهد حقوقش را افزایش دهد.هنوز تصمیمی گرفته نشده و معلوم نیست او با مبلغ بیشتر میماند یا به یونایتد منتقل می شود.”

درباره ی ali12

مطلب پیشنهادی

رومانو: منچستریونایتد هیچگاه به جذب فاتی نزدیک نشده بود

فابریزیو رومانو، تمام شایعات منچستریونایتد-فاتی را تذکیب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *