خانه / هیچکدام / منچستریونایتد استورجن هافبک جوان پرتقالی را زیر نظر دارد

منچستریونایتد استورجن هافبک جوان پرتقالی را زیر نظر دارد

حدودا دو ماه پیش بود که خبر علاقه ی شیاطین سرخ به این بازیکن منتشر شد و حالا دوباره اخبار جدیدی درباره ی این موضوع منتشر شده است.

یونایتد فنز- به گزارش Sport Witness منچستریونایتد تعداد قابل توجهی از بازی های ز در این فصل را تماشا کرده است، این باشگاه عملکرد قابل توجهی نداشته است که برای بازی های آنها نماینده فرستاد.
پیش از این تصور میشد که جوئل پریرا دلیل این کار باشد، دروازه بان منچستریونایتد که به طور قرضی در این باشگاه بود. پریرا حالا به منچستریونایتد برگشته است و این سوپرایز کننده بود که دوباره نمایندگانی از منچستریونایتد در لیست تماشا کنندگان بازی بلنزس در سه شنبه شب حضور داشتند. منچستریونایتد به طور معمول بازی های این باشگاه را دنبال نمیکند و به نظر می آید که کسی مد نظر آنها باشد در حالی که تصور میشد این شخص پریرا باشد، و یا شاید یکی از دلایل او بوده است.

این فقط احتمالات است ولی هدف منچستریونایتد میتواند فابیو استورجن باشد. هافبک تهاجمی ۲۲ ساله که در این فصل مورد توجه و تحسین در پرتقال قرار گرفته است و به عنوان یک جوان با استعداد و آینده دار شناخته میشود. در ماه دسامبر منچستریونایتد در یکی از بازی های بلنزس نماینده ای برای تماشای بازی فرستاده بود که در آن بازی استورجن بهترین بازیکن میدان شد.

thumbs-web-sapo-io

با کمی موشکافی میتواند گفت که مورینیو که از تیم جوانان بلنزس مطرح شد و یک فصل در این تیم بود، قبلا نیز به استورجن علاقه مند بوده است. در آخرین دوره ی خود در چلسی او به استورجن علاقه نشان داده بود که این موضوع توسط رسانه های پرتقالی منتشر شده بود. در آن زمان چلسی بازی های بلنزس را زیرنظر داشت و پس از رفتن مورینیو از باشگاه آنها دیگر این کار را انجام ندادند.
این بازیکن جوان پدری انگلیسی دارد که شاید موجب لینک شدن او به باشگاه های انگلیسی شده باشد، و استورجن نیز مانند مورینیو اهل ستوبال است و در آکادمی بلنزس پرورش یافته است. بر خلاف سن کمش او حدودا ۱۰۰ بازی برای بلنزس انجام داده است. قرارداد فعلی او تا سال ۲۰۱۸ اعتبار دارد و باشگاه را آگاه میکند که برای فروش و یا نگه داشتن او تصمیم گیری کند.

منچستریونایتد تنها تیم انگلیسی بود که در بازی سه شنبه شب بلنزس نمایندگانی داشت.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *