سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مصدومیت فیل جونز در اردوی تیم ملی

مصدومیت فیل جونز در اردوی تیم ملی

مدافع شیاطین سرخ به دلیل مصدومیت اردوی تیم ملی انگلیس را ترک کرد و به منچستر بازگشت.

یونایتد فنز- فیل جونز بازی مقابل آلمان و لیتوانی در این هفته را از دست خواهد داد. این مدافع ۲۵ ساله امیدوار بود که اولین بازی ملی خود را از نوامبر ۲۰۱۵ پس از دوران توام با مصدومیت در منچستریونایتد تجربه کند. با این حال جونز پس از اینکه دچار مصدومیت شد مجبور به کنار کشیدن از تیم ملی شد. اتحادیه ی فوتبال انگلیس در این باره نوشت:

فیل جونز پیش از بازی با آلمان در تمرینات دچار مصدومیت شد و از تیم ملی کنار گذاشته شد. این بازیکن به باشگاه خود بازگشته است و در بین بازیکنانی که به دورتموند سفر خواهند کرد حضور نخواهد داشت. هیچ برنامه ی ضروری برای فراخواندن جایگزین وجود ندارد ولی با توجه به اینکه کیهیل برای بازی با لیتوانی محروم است ساوتگیت گزینه های خود را مورد بررسی قرار خواهد داد.

جونز که در فصل جاری زیر نظر مورینیو عملکرد خوبی داشته است به دنبال اثبات خود در تیم ملی بود. او پس از پیروزی منچستریونایتد مقابل میدلزبرو گفت:

بی صبرانه در انتظار بازی های ملی هستم. مدت زیادی است که به دلیل مصدومیت در تیم ملی بازی نکرده ام. امیدوارم که هفته ی خوبی را در تیم ملی داشته باشم و عملکرد خوبی از خود نشان دهم.

مربیان بازیکنان را خیلی زود خط میزنند. هنگامی که شما بازی نمیکنید مورد توجه قرار نمیگیرید، فوتبال همین است. ولی من پیش از مصدومیت جزئی ای که داشتم روند خوبی را طی کرده ام و حالا کاملا آماده ام.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *