دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / یانگ: اگر در فینال جام اتحادیه فیکس باشم فوق العاده خواهد بود

یانگ: اگر در فینال جام اتحادیه فیکس باشم فوق العاده خواهد بود

اشلی یانگ معتقد است منچستریونایتد در هر چهار جبهه میتواند موفق عمل کند

یونایتدفنز-این بازیکن ۳۱ ساله در مصاحبه خود این چنین گفت:

“بله می‌توانیم در تمامی جبهه ها بجنگیم. در چهار رقابت حضور داریم و می‌خواهیم اگر بتوانیم در همه ی آنها قهرمان شویم. مربی تیم خوبی برابر سنت اتین به میدان فرستاد و تیم ما قدرتمند است.هرگاه بازیکنی به زمین فراخوانده شود، او می‌رود و۱۰۰درصد توانش را می‌گذارد. اکنون باید ریکاوری کنیم، خود را بتکانیم و باید دوباره در روز شنبه و پس از چرخشی سریع به میدان برویم.خوشحالم که دو بازی پشت سر هم انجام دادم. من دوست دارم تا یک هفته در میان بازی کنم. سرمربی پس از بازی با بلکبرن به من گفت که بهترین بازیکن زمین بودم و مورد ستایش قرار گرفتن خیلی خوب است.من از آن دسته بازیکنان هستم که می‌خواهم به تمرینات باز گردم، دوباره تلاش کنم و منتظر بازی بعد باشم.”

 

 

 

یانگ در این فصل ۱۳ بار با پیراهن منچستر پا به میدان گذاشته است و توانسته است در مدت زمان حضورش در منچستر یک جام حذفی یک لیگ برتر سه جام خیریه و یک جام زیر ۲۱ ساله ها بدست بیاورد

وی همچنین افزود:

این روزها به عنوان یک حرفه ای باید بتوانید در چندین پست بازی کنید و در تمام زمین بازی کرده ام.”این چیزیست که وجود دارد. باید آماده باشید تا وقتیکه از شما خواسته شد، انجام دهید و اگر ذهن فوتبالی خوبی داشته باشید، به نفع شماست. من تا پایان فصل و سالی دیگر در منچستریونایتد هستم، درنتیجه روی همه چیز اینجا تمرکز دارم.نظر یانگ درباره فیکس شدن مقابل ساوتهمپتون در ومبلی: فوق‌العاده خواهد بود. اما این تصمیم به عهده ی سرمربی می‌باشد. تا وقتی که آماده باشم، باید صبر کنیم و ببینم چه پیش می‌آید.

 

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *