سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مدیر برنامه های مانولاس: رم مقصد بعدی او را مشخص خواهد کرد

مدیر برنامه های مانولاس: رم مقصد بعدی او را مشخص خواهد کرد

کاستاس مانولاس یکی از گزینه های پرشمار مورینیو برای تقویت خط دفاعی خود در تابستان پیش روست.

یونایتد فنز- مدیر برنامه های مدافع یونانی رم، کاستاس مانولاس گفته است که این کاملا به رم بستگی دارد که این بازیکن فصل آینده در چه تیمی خواهد بود. این مدافع ۲۵ ساله یکی از بازیکنان محبوب در بازار نقل و انتقالات بین تیم های اروپایی است که بسیاری از این تیم های انگلیسی هستند، منچستریونایتد، لیورپول و آرسنال به دنبال جذب او هستند.
مدیر برنامه های او لونیس اوانجلوپولوس در گفته با Tutto MercatoWeb گفت که اگر چه از حضور در رم خوشحال است ولی سران رم در حال بررسی گزینه های خود مبنی بر فروش و یا حفظ او هستند. او گفت:

در حال حاضر نمیتوانم چیز زیادی بگویم، چرا که آینده ی کاستاس هنوز نامشخص است و چیز های زیادی در این باره نوشته میشود. من شایعات زیادی را میخوانم و میشنوم، صحبت هایی در مورد اینتر و باشگاه های دیگر وجود دارد ولی باشگاه او رم است. او تا ۳۰ ژوئن ۲۰۱۹ قرارداد دارد. دوباره میگویم که او بازیکن تیم رم است.

آیا او در رم خواهد ماند؟ این سوالی است که تنها باشگاه میتواند به آن جواب دهد ولی یک چیز است که من میتوانم بگویم؛ تنها رم درباره ی آینده ی او تصمیم گیری خواهد کرد. اگر او از باشگاه جدا شود، این تصمیمی است که باشگاه گرفته است. هر تیمی میتواند به دنبال جذب او باشد، تیم های سری آ، ژاپن، چین و یا لیگ های دیگر، ولی اگر رم تصمیم بگیرد او را نگه دارد ما نمیتوانیم کاری انجام دهیم. او تا سال ۲۰۱۹ قرارداد دارد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *