خانه / هیچکدام / مدافع استوک: نقطه ضعف یونایتد را میدانم؛ ترسی از زلاتان ندارم

مدافع استوک: نقطه ضعف یونایتد را میدانم؛ ترسی از زلاتان ندارم

مارک مونیسا از نقاط ضعف یونایتد و رویارویی با زلاتان میگوید.

یونایتدفنز- موندو دپورتیوو به بهانه بازی یونایتد با استوک به سراغ مدافع سابق یونایتد و حال حاضر استوک رفته است. او بعد از قهرمانی لالیگا با بارسا در سال ۲۰۱۳ با انتقال آزاد به استوک پیوست اما او نتوانست جای رایان شاوکراس که معمولا در کنار هوگس و گلن جانسن در ترکیب سه دفاعه جدید بازی میکنند را بگیرد.

فصل قبل بیش از نیمی از بازیها را بر روی نیمکت نشست و آمدن فلیپس وولسچید و بازی او در کنار مدافع سابق یونایتد و همچنین انتقال قرضی برونو مارتینز ایندی از ولفسبورگ نتوانست به او کمکی کند.

IMG_20170120_211239

با این حال مدافع سابق بارسا حرفهای زیادی درباره جدال با یاران مورینیو دارد. او ضمن تمجید از مورینیو که بعد از فرم ضعیف ابتدای فصل خود توانست روند را تغییر دهد درباره ترس از زلاتان با خنده  میگوید:

نه. نه او و نه هیچ مهاجم دیگری. اما ما برای او احترام زیادی قائلیم زیرا او هفده یا هجده گل زده است و هیچکس فکر نمیکرد در ۳۵ سالگی بتواند در این سطح بازی کند.IMG_20170120_211547

مونیسا همچنین از چگونگی ضربه زدن به یونایتد میگوید مخصوصا اینکه یونایتد در دفاع خود شکننده است هرچند زوج روخو و جونز فرم فوق العاده داشتند و از انتظارات فراتر رفتند.

با خوب دفاع کردن و ضدحمله و استفاده از فضاهای خالی پشت مدافعان کناری و همچنین فضای پشت روخو و جونز که در دفاع آسیب پذیر هستند. اگر خوب بازی کنیم. این جایی است که میتوانیم خطرناک باشیم.

مونیسا در این فصل شش بازی برای استوک به میدان رفته و در پیروزی دو بر صفر مقابل برنلی یک گل به ثمر رساند.

یونایتد و استوک شنبه ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف هم میروند.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس خبری مورینیو پیش از دیدار با کریستال پالاس

مورینیو از آخرین وضیعت بازیکن ها و تیم میگوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *