دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / ماهیت هدیه ی رمزآلود مورینیو به سرمربی روستوف مشخص شد

ماهیت هدیه ی رمزآلود مورینیو به سرمربی روستوف مشخص شد

در دور قبل لیگ اروپا منچستریونایتد به مصاف روستوف رفت که هدیه ی مخفی مورینیو به سرمربی این تیم بسیار مورد توجه قرار گرفت.

یونایتد فنز- سرمربی روستوف کوربان بردیف پرده از راز هدیه ای که مورینیو به او داد برداشته است. سرمربی شیاطین سرخ وقتی که از او زمانی که پیش از بازی برگشت با روستوف با یک جعبه ی سیاه به سمت رختکن تیم روستوف حرکت میکرد عکس گرفته شد، مورد توجه قرار گرفت.

شیاطین سرخ به لطف گل دقیقه ی ۷۰ ماتا پیروز این دیدار شد و به جمع هشت تیم برتر لیگ اروپا صعود کرد. ولی از روز مسابقه محتوای درون جعبه نامشخص بود تا به امروز.

روستوف عکسی از آن هدیه را در فضای مجازی منتشر کرد و گفت که آن هدیه یک نمونه ی کوچک از جام قهرمانی لیگ اروپا بود که نشان منچستریونایتد روی آن حک شده بود. آنها عکس را با این توضیح منتشر کردند:

درون جعبه ی سیاهی که مورینیو داد این یادگاری بسیار زیبا بود.


مورینیو و بردیف اولین بار در دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۰۹/۱۰ در قالب تیم های اینتر میلان و روبین کازان در مقابل هم قرار گرفتند. مورینیو آن فصل با اینتر قهرمان رقابت ها شد و این دومین قهرمانی او در لیگ قهرمانان بود. منچستریونایتد در دور بعد رقابت های لیگ اروپا در مقابل اندرلخت بلژیک قرار خواهد گرفت.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *