خانه / هیچکدام / ماروتا: درهای خروج برای اورا باز است

ماروتا: درهای خروج برای اورا باز است

این روز ها گمانه زنی هایی در مورد بازگشت اورا به شیاطین سرخ وجود دارد.

یونایتد فنز- مدیر اجرایی یوونتوس پس از اینکه اورا در لیست بازیکنان یوونتوس برای رویارویی با بولونیا قرار نگرفت گفت که او در حال فکر کردن به آینده اش در یوونتوس است.
جوزپه ماروتا در را برای خروج بازیکن سابق منچستریوتایتد از یوونتوس با وجود پیشنهاد هایی از اسپانیا و انگلیس باز گذاشت. و افزود که اگر اورا تیم را ترک کند آنها بازیکنان کافی برای پر کردن جای او را دارند. ماروتا در مصاحبه با اسکای ایتالیا گفت:

اورا در لیست جای نگرفت چرا که داشت درباره ی آینده اش فکر میکرد. اگر او باشگاه را ترک کند ما بازیکنی را به عنوان جایگزین خریداری نخواهیم کرد.
این عادی است که او دارد فکر میکند تا بهترین تصمیم و بازخورد را داشته باشد چرا که قرارداد او در ژوئن به پایان میرسد. او ۳۵ ساله است و در آستانه ی ۳۶ سالگی قرار دارد. هفته ی بعد خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.

football-soccer-juventus-v-ac-milan-italian-super-cup-final

فکر نمیکنم نیازی به پیدا کردن جایگزین باشد چرا که در خود تیم گزینه هایی مانند آساموا و ماتیلو در دسترس داریم.

یووه با اختلاف در صدر جدول سری آ قرار دارد، و با برد سه بر صفر مقابل بولونیا در یکشنبه شب اختلاف خود را با رم به ۴ امتیاز رساند. پیروزی خفیف رم مقابل جنوا در روز یکشنبه اختلاف آنها با یوونتوس را به یک امتیاز کاهش داده بود اما مردان آلگری با پیروزی مقابل بولونیا اختلاف را با یک بازی کمتر به ۴ امتیاز افزایش دادند. ایگواین با گلزنی در هر نیمه به ۱۲ گل در لیگ در این فصل رسید و دیبالا هم پس از پشت سر گذاشتن یک دوره ی مصدومیت طولانی در اواخر نیمه ی اول از روی نقطه ی پنالتی موفق به گلزنی شد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *