پنج شنبه , فروردین ۱۰ ۱۳۹۶
خانه / مسابقات / لیگ جزیره / لیگ جزیره: منچستریونایتد ۲-۰ وستهم/ آقای خاص، تفکرات خاص

لیگ جزیره: منچستریونایتد ۲-۰ وستهم/ آقای خاص، تفکرات خاص

تعویض های طلایی مورینیو پیروزی را برای شیاطین سرخ به ارمغان آوردند.

یونایتد فنز- در نیمه ی اول این دیدار بازی هنوز متعادل دنبال میشد که فقولی با یک تکل خشن بر روی جونز در دقیقه ی ۱۵ اخراج شد و وستهم ده نفره شد. پس از این اتفاق بازی در دست منچستریونایتد بود و یک موقعیت بسیار خطرناک به دسا آمد که والنسیا توپ را از درون محوطه ی شش قدم شوت کرد که دروازه بان وستهم راندلوف توپ را برگشت داد و لینگارد فاصله ی نیم متری دروازه توپ را به تیر دروازه کوبید. در دقایق پایانی لانزینی یک شوت زیبای بیرون از محوطه ی جریمه زد که دخیا با یک سوپر واکنش توپ را به کرنر فرستاد و در نهایت بازی در نیمه ی اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در ابتدای نیمه ی دوم ماتا به جای دارمیان وارد زمین شد و حملات منچستریونایتد همچنان ادامه داشت در اواخر ربع اول نیمه ی دوم آنتونیو در موقعیت تک به تک قرار گرفت که دخیا باز هم مانع از گل شدن توپ شد.

در ادامه راشفورد به جای لینگارد وارد زمین شد و فقط چند دقیقه نیاز داشت تا با یک فرار زیبا و سپس یک پاس کات بک ماتا را در شرایط گلزنی قرار دهد و ماتا هم گل را به ثمر رساند. در ادامه پوگبا دو شوت زد که با اختلاف کم به بیرون رفتند. پس از گل منچستریونایتد اسمالینگ را به جای میخیتاریان وارد بازی کرد. در دقیقه ۷۸ گل دوم شیاطین سرخ را در شرایط آفساید به ثمر رساند که داور به اشتباه گل را پذیرفت.

البته وستهم هم برای گلزنی تلاش هایی انجام داد و در دقیقه ی ۶۹ کارول را به جای پایه و در دقیقه ی ۸۳ فرناندز را به جای کویاته به زمین فرستاد. ولی در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

درباره ی علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

پیش بازی لیگ اروپا: منچستریونایتد – روستوف/به جهنم شیاطین خوش آمدید

امشب دیدار برگشت دو تیم یونایتد و روستوف از مرحله یک شانزدهم لیگ اروپا برگزار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *