خانه / هیچکدام / لیگ جزیره: منچستریونایتد ۰-۰ هال سیتی/ توقف شیاطین سرخ در خانه

لیگ جزیره: منچستریونایتد ۰-۰ هال سیتی/ توقف شیاطین سرخ در خانه

سومین تساوی پی در پی شیاطین سرخ

یونایتد فنز-در نیمه ی اول بازی اتفاق خاصی رخ نداد و در ابتدای این نیمه هال سیتی فرصت هایی داشت ولی رفته رفته شیاطین سرخ بازی را در دست گرفتند ولی گلی به ثمر نرسید و مهم ترین صحنه ی بازی جایی بود که پوگبا در موقعیت تک به تک با دروازه بان موفق به گلزنی نشد و دو تیم بدون گل به نیمکت رفتند.

در ابتدای نیمه ی دوم رونی به جای کریک وارد میدان شد. برتری منچستریونایتد در این نیمه محسوس تر بود ولی در ضربات آخر دقت کافی وجود نداشت. در دقیقه ی ۵۵ فیل جونز به دلیل مصدومیت جای خود را به اسمالینگ داد. و در دقیقه ی ۶۲ میخیتاریان جای خود را به ماتا داد. راشفورد در جریان بازی عملکرد ضعیفی داشت و زلاتان هم در چند صحنه موفق به گلزنی نشد. ماتا بهترین موقعیت این نیمه داشت و توپ را را از فاصله ای بسیار نزدیک شوت کرد که دروازه بان هال سیتی با عکس العمل فوق العاده مانع گلزنی او شد. و در آخرین لحظات در حالی که بازیکنان منچستریونایتد معتقد به پنالتی زلاتان بودند ولی داور خطای خود او را اعلام کرد. در ادامه باز هم یونایتدی ها معتقد به خطای هند درون محوطه ی جریمه بودند که داور با آنها هم عقیده نبود. هال یک شوت زد که با خوش شانسی به تیر دروازه ی دخیا برخورد کرد. بازیکنان هال سیتی بسیاری از ۵ دقیقه وقت تلف شده ای که توسط داور اعلام شد را نیر تلف کردند. و در نهایت بازی با نتیجه ی مساوی به پایان رسید.

.

درباره ی عباس جنت نژاد

عباس جنت نژاد
سید عباس جنت نژاد از نه سالگی طرفدار منچستر بهار 94 با انیستاگرام منچستر پرشین شروع کردم دو ماه بعد ادمین اینستاگرام یونایتد فنز شدم . و سر انجام از شهریور 94 درخدمت شما در سایت یونایتد فنز هستم.

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *