لینک شدن اومتیتی به یونایتد؛ داستانی مشابه راموس؟
لینک شدن اومتیتی به یونایتد؛ داستانی مشابه راموس؟

لینک شدن اومتیتی به یونایتد؛ داستانی مشابه راموس؟

یونایتد فنز– خبر لینک شدن ساموئل اومتیتی به منچستر یونایتد در سرتاسر رسانه های اسپانیایی پیچیده است، بطوریکه اکثر خبرگزاریها به این موضوع پرداخته اند.

روزنامه AS چاپ سه شنبه اینگونه می گوید که مدافع فرانسوی باشگاه را تهدید به رفتن کرده است و مانند سایر گزارشات مشخص است که اومتیتی باشگاه کاتالانی را در چه شرایط دشواری قرار داده است.

مدافعی که به طرز غافلگیر کننده ای در بارسلونا می درخشد، بطوریکه رسانه های کاتالانی مکررا منتشر کرده اند که تعداد کمی در باشگاه توقع داشتند او تا به اینجا این چنین خوب ظاهر شود، و بند رها سازی ۶۰ میلیون یورویی اومتیتی واقعا کافی نیست.

برای منچستر یونایتد چنان رقمی، مبلغ چندانی نیست و مجددا گفته شده است که دستمزد سالانه ۹ میلیون یورویی با احتساب مالیات به این بازیکن پیشنهاد شده است. روزنامه AS اذعان می کند که یک منبع بارسلونایی به آنها گفته است که مذاکرات تمدید قرارداد اومتیتی در جریان است، ولی جزئیات بسیار زیادی برای توافق باقیمانده است. بطور واضح تر برای بارسلونا، طرفین مسیر مشابهی را دنبال می کنند.

اگر این ادعاها صحت داشته باشد، آنگاه احتمال دارد که از برند منچستر یونایتد توسط نمایندگان اومتیتی سوء استفاده شود تا از باشگاه بارسلونا دستمزد بیشتری مطالبه کنند اما اگر بارسلونا در این بازی شرکت نکند و موفق نشود که به مدافع مذکور مبلغی که احساس می کند ارزش آن را دارد را پیشنهاد دهد، آنگاه انتقال وی طبیعتا احتمال بیشتری خواهد داشت.

درباره ی سینا نورالدینی

مطلب پیشنهادی

رومانو: منچستریونایتد هیچگاه به جذب فاتی نزدیک نشده بود

فابریزیو رومانو، تمام شایعات منچستریونایتد-فاتی را تذکیب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *