خانه / هیچکدام / لیندلوف رسما منچستری شد

لیندلوف رسما منچستری شد

ویکتور جورجن نیلسون لیندلوف رسما به منچستریونایتد پیوست.

یونایتد فنز – در روزهای گذشته سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد اعلام کرد که با باشگاه بنفیکا بر سر لیندلوف سوئدی به توافق رسیده است و این بازیکن ۲۲ ساله رسما امروز قرارداد خود را با منچستریونایتد رسمی کرد.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، شیاطین سرخ خرسند هستند تا خرید ویکتور لیندلوف از بنفیکا با قرارداد ۴ ساله با قابلیت تمدید به مدت یک سال دیگر که از ۱ ماه جولای سال ۲۰۱۷ آغاز میشود را اعلام کند. این مدافع وسط ۲۲ ساله ی سوئدی یک مدافع همه کاره است و اولین بازی اش برای شیاطین سرخ را در تور تابستانی امریکا در ماه جولای انجام خواهد داد.
خوزه مورینیو در این رابطه اذعان کرد:

ویکتور بازیکنی جوان و بسیار با استعداد است و آینده ای شگرف در یونایتد پیش روی اوست. فصل قبل ما نشانگر این بود که ما به آزادی عمل و کیفیت جهت افزودن ژرفا و عمق  به ترکیب نیازمندیم و ویکتور اولین بازیکنی است که این تابستان به ما میپیوندد. اطمینان خاطر دارم که بازیکنان عالی ما به او به عنوان یکی از خودمان خوشامد خواهند گفت.

 
ویکتور لیندلوف نیز اظهار کرد:

به خاطر ملحق شدن به منچستریونایتد احساس هیجان میکنم. از حضورم در بنفیکا به شدت لذت بردم و چیزهای زیادی در آنجا آموختم. اما من در انتظار بازی کردن در لیگ جزیره در الدترافورد و برای خوزه مورینیو هستم.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *