سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / لیندلوف: دلیلی برای پیوستن به منچستریونایتد وجود ندارد

لیندلوف: دلیلی برای پیوستن به منچستریونایتد وجود ندارد

مدافع مرکزی بنفیکا که در ژانویه یکی از اهداف آقای خاص بود در مصاحبه ای از شرایط موجود در بنفیکا ابراز رضایت کرده است و گفته است که به فکر جدایی از باشگاه نیست.

یونایتد فنز- لیندلوف در طول پنجره ی نقل و انتقالات ژانویه در سرتیتر اخبار مربوط به منچستریونایتد بود و رسانه ها انتقال او به منچستریونایتد را تمام شده میدانستند.
گفته میشد مورینیو قصد به خدمت گیری او با مبلغ ۵۰ میلیون پوند را داشت. او سرانجام از پیشنهاد به لیندلوف صرف نظر کرد و به مدافعان فعلی تیم یعنی؛ اسمالینگ، بایلی، روخو و جونز اعتماد کرد.

علی رغم این موضوع، Daily Mail هفته ی گذشته ادعا کرد که منچستریونایتد به زیرنظر گرفتن او ادامه میدهد. لیندلوف قرارداد خود را با بنفیکا تمدید کرده است. و این ملی پوش سوئدی حالا علاقه ی منچستریونایتد را مورد بررسی قرار داده است و بر این باور است که در باشگاه فعلی اش در حال رشد است و دلیلی برای انتقال به منچستریونایتد وجود نداشت.او در گفتگو با نشریه ی سوئدی Expressen گفت:

شایعاتی زیاد در روزنامه ها نوشته شده است ولی این چیزی نیست که من روی آن تمرکز کنم. من همیشه روی چیزی تمرکز کرده ام که برای من مهم است و آن چیز، باشگاه است. این شایعاتی تفاوتی در من ایجاد نمیکنند. همانطور که گفتم در بنفیکا پیشرفت میکنم و این جایی است که رویش تمرکز کرده ام. شایعاتی زیادی منتشر شده است ولی من عکس العملی در این باره نداشته ام.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *